Путін згуртував українську націю – Порошенко

UA.NEWS 3
Путін згуртував українську націю – Порошенко

Президент Петро Порошенко під час панельної дискусії у рамках саміту НАТО в Брюсселі заявив, що в Україні відбувається не заморожений конфлікт, а гаряча війна, і щодня українці віддають свої життя не лише за Україну, а й за всю Європу, обороняючи східний фланг, пише «Сегодня».

Петро Порошенко
Президент України
«Саміт чітко назвав агресора – Російську Федерацію, яка анексувала Крим, вторглася на схід України. Це дуже важлива позиція з точки зору міжнародного права. Це потужний сигнал Росії, щоб вона припинила незаконну окупацію українських територій»

Він також зазначив, що головний меседж брюссельського саміту – «двері НАТО відкриті для України і Грузії», і рішення Бухарестського саміту було підтверджене. За словами Порошенка, Путін згуртував українську націю – зараз 54% українців підтримують членство в Альянсі.

Продовжуючи стукати у двері НАТО: шанси України на подальше зближення
179

Зазначимо, що учасники саміту НАТО в Брюсселі схвалили декларацію, у якій підтвердили євроатлантичні прагнення України.

«Незалежна, суверенна і стабільна Україна, рішуче віддана демократії та верховенству закону, є ключем до євроатлантичної безпеки. Ми рішучі в нашій підтримці права України вирішувати свій власний курс у майбутньому і зовнішньополітичний курс без втручань ззовні. У світлі переформульованих в Україні прагнень до членства в НАТО, ми підтримуємо наші рішення, ухвалені на саміті в Бухаресті і наступних самітах»
Декларація саміту НАТО

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив, що не дозволив би Росії анексувати Крим, якби перебував при владі у той час.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.