Xiaomi запатентувала підекранну камеру для смартфонів.

Продовжуючи працювати над технологією розміщення фронтальної камери під дисплеєм смартфона, Xiaomi вже продемонструвала фотографії апарату, який першим в портфоліо компанії отримає подібне рішення. Тепер же в мережі з’явився патент, що в деталях описує принцип роботи «прихованої» фронтальної камери, яка не псує естетику дисплея.

У базі даних китайського патентного бюро з’явився документ під назвою «Структура дисплея і електронного устаткування», в якому описується робота камери, встановленої під дисплеєм смартфона. Передбачається, що саме такий механізм фронталки отримає модель Mi Mix 4.

Схема розміщення сенсора передбачає область екрану з функцією регулювання прозорості за рахунок зміни поляризації. Така ділянка здатна як демонструвати зображення, так і «відключатися» під час активації камери, при цьому пропускаючи світло на матрицю датчика.

За даними джерел мережі, анонс Xiaomi Mi Mix 4 з підекранною фронталкою може відбутися на виставці CES 2020 або MWC 2020 року, тобто не пізніше кінця лютого наступного року. Детальні специфікації і очікувана ціна майбутньої новинки невідомі.

Новини по темі

Винайшли оригінальні смарт-кросівки, які самі зашнуровуються.

Оригінальні смарт-кросівки розробила компанія Nike.Це баскетбольне взуття отримало назву Adapt BB 2.0. Кросівки оснащені функціями автоматичної шнурівки і електронної адаптації під форму ноги власника.Адапт BB 2.0 також може синхронізуватися зі см...

До Землі рухається потенційно небезпечний астероїд

Небесне тіло максимально зблизиться з планетою 15 лютого.

2

Цікаво про науку, кіно та мандри: список україномовних YouTube-каналів.

Україномовний контент на хостингу торкається багатьох цікавих аспектів життя.

3

У космосі вперше спекли печиво: тепер вчені з'ясовують, чи можна його їсти.

Продукт ретельно вивчають у лабораторії, щоб дізнатися, чи не шкідливо їсти печиво, приготоване у космосі

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie