Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Інвестор-мільярдер пророкує «смерть» звичайних грошей через біткоїн.

Як тільки у суспільства з'явиться широка можливість використовувати Bitcoin (BTC) для повсякденних потреб, потреба у фіатних грошах (тобто забезпечених державою) та інших криптовалютах відпаде. Так вважає мільярдер та засновник венчурного фонду Draper Fisher Jurvetson Тім Дрейпер .

Він заявив, що розширення використання криптовалют дозволить створити нові робочі місця та покращити рівень життя великої кількості людей, пише видання Coindesk. Крім того, це створить підґрунтя для світу, в якому централізовані уряди не відіграють такої великої ролі, як зараз.

"Ці уряди навчені друкувати все більше і більше грошей, щоб зберігати свою актуальність. Але ми всі розуміємо, що як тільки ми зможемо купити собі їжу, одяг та житло за біткоїни, ми не захочемо жодної іншої криптовалюти чи валюти , прив'язаної до будь-якої фіатної політичної сили", – сказав він.

За останню добу курс біткоїну трохи зріс. За даними криптовалютної біржі WhiteBIT, станом на 4 грудня один BTC торгується на рівні $57 тис.

На думку Дрейпера, криптовалюта відкриває людству нову еру. Тому майбутнє світової економіки нерозривно пов'язане з блокчейн-технологією .

"Я дійсно вірю, що ми рухаємося до децентралізованого світу . Відкритішого та більш глобального світу. І це круто", – вважає мільярдер.

Щодо регулювання криптосектору урядами різних країн Тім Дрейпер сказав, що це необхідно, але не в жорсткій формі. Він провів паралель з інтернетом – якби Всесвітня павутина від самого початку жорстко регулювалася, то США втратили б "всю ту економічну цінність і робочі місця".

"Всі ці уряди ... хочуть тримати все під контролем. Спочатку вони все регулюють, а потім втрачають всіх підприємців. Вони роблять це на свій страх і ризик", – додав глава Draper Fisher Jurvetson.

Як уже повідомляв OBOZREVATEL, раніше мексиканський мільярдер Рікардо Салінас Плієго закликав вкладати гроші не в долари, а в криптовалюту. При цьому він назвав "фейковість" американської валюти перевагою біткоїну.

Новини по темі
Мобілізуємо до 400 тисяч резервістів у разі агресії Росії, – Веніславський.

Мобілізуємо до 400 тисяч резервістів у разі агресії Росії, – Веніславський.

Якщо Росія вдереться на українську територію, Україна зможе мобілізувати до 400 тисяч резервістів. Усі вони мають досвід ведення бойових дій. Читати на сайті: ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Faceboo...

Что в голове Путина, Зради і перемоги

Что в голове Путина, Зради і перемоги

Со всех сторон только и слышно: Россия нападёт! На кого? Сбросят ли американцы на Кремль бомбу, желательно ядерную? Сбросит ли Кремль бомбу на Киев? Расслабьтесь. Никто ни на кого ничего не сбросит. Читати нав сайті: ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Під...

Пекельна підготовка: зізнання стрільців, про які ніхто не здогадувався, Школа війни.

Пекельна підготовка: зізнання стрільців, про які ніхто не здогадувався, Школа війни.

Військові завжди використовують свою зброю з єдиною метою – вразити ворога. Влучність стрільця на війні вирішує занадто багато. ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 К...

«Українці мають бути єдині по всьому світу»: живий ланцюг соборності Україні в Празі.

«Українці мають бути єдині по всьому світу»: живий ланцюг соборності Україні в Празі.

Близько кількасот українців зібралися в центрі Праги з нагоди Дня соборності України. Люди утворили живий ланцюг на Карловому мосту і розгорнули синьо-жовті прапори. Серед тих, хто прийшов відзначити свято, був і Надзвичайний і Повноважний посол У...

Бустерна доза - Історії порятунку - Рак у жінок - Омікрон - ФОРМУЛА ЗДОРОВ’Я.

Бустерна доза - Історії порятунку - Рак у жінок - Омікрон - ФОРМУЛА ЗДОРОВ’Я.

Чому варто зробити бустерну дозу? «Формула здоров’я» дізнавалася все про вакцини та імунітет Львівські лікарі дивували країну неймовірними історіями порятунку Попередити онкологію. Триває тиждень обізнаності про рак шийки матки. Які обстеження вар...

Знову «червоні» карантинні зони та нові ковід-антирекорди.

Знову «червоні» карантинні зони та нові ковід-антирекорди.

Знову «червоні» карантинні зони та нові ковід-антирекорди. Після свят Україна увійшла у нову хвилю коронавірусної хвороби. Як вберегтися від «омікрону» і кому потрібна бустерна доза вакцини - у матеріалі Підписатися на наш канал З питань реклами: ...