Коломойський назвав людей, які не попали у відомий кадр у кабінеті Зеленського.

Коломойський згадав, хто був присутній на його зустрічі з президентом, присвяченій питанням енергетики

На зустрічі в офісі президента, присвяченій питанням енергетики, серед осіб, які не потрапили у поширений офісом кадр, були присутні також виконавчий директор Нафтогазу України Юрій Вітренко, глава комітету Верховної Ради з питань енергетики Андрій Герус і призначена членом наглядової ради Нафтогазу Юлія Ковалів. Про це кореспонденту НВ розповів олігарх Ігор Коломойський в кулуарах форуму YES.

На питання, хто був запрошений на зустріч, на якій також були присутні президент України, прем'єр-міністр Олексій Гончарук, міністр енергетики Олексій Оржель, глава офісу президента Андрій Богдан і перший помічник президента Сергій Шефір, Коломойський спочатку відповів: «Ця нарада була у президента, президент запросив того, кого вважав за потрібне і задавав питання. А вони йому доповідали».

На питання, хто крім них був присутній на зустрічі, оскільки видно, що на фотографію потрапили не всі, Коломойський уточнив: «Герус був, Ковалів була… Все, начебто. А, Юрій Вітренко був».

Коломойський додав, що не є модератором зустрічей президента і не призначає їх.

Як повідомлялося, про подробиці зустрічі президента і олігарха розповів сам Зеленський.

Володимир Зеленський зустрівся у своєму офісі з Ігорем Коломойським 10 вересня. Згідно з офіційною інформацією, під час зустрічі обговорювалися питання ведення бізнесу в Україні та енергетична сфера.

Новини по темі

Пенсії, доплати і нові купюри: що змінилося за тиждень.

В українській промисловості, торгівлі, освіті та транспортній сфері катастрофічно не вистачає фахівців

2

Ремонт будинку за державний рахунок: як зменшити витрати на комуналку.

Мешканцям багатоповерхівок стане простіше отримати гроші від Фонду енергоефективності. Почати потрібно буде з енергоаудиту

1

Фахівці МВФ досягли прогресу у переговорах з Україною.

Однак, переговори тривають.

2

Середні офіційні зарплати: скільки заробляють українці у порівнянні з мешканцями країн колишнього СРСР та Центральної Європи — інфографіка.

Журнал НВ зібрав відомості про офіційну середню зарплату в Україні у порівнянні з країнами Центральної та Східної Європи та колишнього СРСР.

1

«Досягли суттєвого прогресу»: в МВФ зробили важливу заяву щодо України.

Ці успіхи були досягнуті під час візиту експертів місії до Києва

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie