UA.NEWS

«UA.NEWS» - усі події в Україні та світі за останній час, найголовніше, огляди, аналітика та прогнози, читати українською

https://ua.news/ua/

Вид на шоу в стародавньому місті. У Луксорі відкрили відреставровану Алею сфінксів: фото

Після кількох років реставраційних робіт у Єгипті знову відкрили для відвідувачів знамениту трикілометрову Алею сфінксів, яка з’єднує Луксорський та Карнакський храми.

Як повідомляє ВВС, урочисте відкриття включало елементи стародавнього свята, яке щорічно проходило цим маршрутом. У пишній церемонії було задіяно сотні учасників, алеєю проїжджали колісниці фараонів.

Влада Єгипту розраховує, що таким чином зможе знову залучити в країну туристів, оживити постраждалий від пандемії туристичний сектор.

Алея сфінксів у Луксорі складається з понад тисячі фігур, її вік близько 3000 років. На її розкопки знадобилося десятиліття.

Нагадаємо, син одного з фермерів центральної Англії знайшов у полі руїни багатої римської вілли з великою мозаїкою, на якій зображена сцена з «Іліади» Гомера.

В Іспанії нещодавно повністю спливло село Асередо, розташоване в регіоні Галісія. Його 1992 року навмисно затопили та завантажили під воду. Раніше кожні кілька років можна було спостерігати, як випливали його верхівки.

Автор: UA.NEWS

загрузка...

Новини по темі

Мінреінтеграції виділило майже 49 мільйонів на кіно: хто отримав контракти.

Держпідприємство «Мультимедійна платформа іномовлення України» (телеканали «Дом» та UATV) Мінреінтеграції уклала шість угод на виробництво серіалів і фільму до кінця року на загальну суму 48,73 млн грн. Більшу частину коштів (понад 33 млн грн.) от...

UA.NEWS

У США здають в оренду легендарний будинок сім’ї з фільму “Один будинок” (фоторепортаж).

У США здають в оренду легендарний будинок сім’ї Маккалістерів із серії американських різдвяних сімейно-комедійних фільмів “Один вдома” з Маколеєм Калкіним у головній ролі. Оголошення від імені старшого брата Кевіна Маккаллістера,...

UA.NEWS

Дитина допомогла. На британській фермі знайдено два скарби бронзової доби

13-річна дівчинка виявила скарб 65 сокир та інших предметів під час пошукової поїздки в полі недалеко від Ройстона, Хартфордшир, а ще один скарб був знайдений поблизу. Археологи знайшли більше 200 предметів, коли почали розкопки навколо місця вияв...

UA.NEWS

Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг народного депутата України Михайла Цимбалюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг народного депутата України Михайла Бондара Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг народного депутата України Едуарда Прощука Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Мешканці Станиці Луганської розповіли про цинічний обстріл бойовиків.

Мешканці Станиці Луганської розповіли про цинічний обстріл бойовиків.

Прокуратура відкрила кримінальну справу через обстріл Станиці Луганської. Бойовики пошкодили залізничне ДЕПО, 4 будівлі підприємства та 1 житловий будинок. Залізничники досі оговтуються від пережитого. Читати на сайті:

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг народного депутата України Дмитра Костюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч,  Ілля Кива

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч, Ілля Кива

Брифінг народних депутатів України Анатолія Бурміча та Іллі Киви Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: