У Німеччині ухвалили закон, що дозволяє банкам купівлю і продаж криптовалют.

Законопроект, що дозволяє фінансовим інститутам купівлю і продаж біткойна й інших криптовалют був офіційно ухвалений Парламентом Німеччини в п’ятницю, 29 листопада, і набуде чинності з 1 січня 2020.

Нові правила передбачають, що пропонувати клієнтам послуги онлайн-банкінгу, які включають операції з акціями, облігаціями і криптовалютою, фінустанови Німеччини зможуть за наявності відповідної ліцензіі.

Також новий закон наділяє банки можливістю зберігати біткойн та інші криптоактиви.

Розгляд законопроекту відбувався в рамках заходів щодо забезпечення дотримання вимог Директиви ЄС про протидію відмиванню грошей.

Нагадаємо, з наступного року німецькі криптовалютні компанії будуть зобов’язані отримувати ліцензію Федерального управління фінансового нагляду Німеччини (BaFin).

Новини по темі

ЄС відмовився визнавати криптовалюту Facebook

Міністри фінансів країн Євросоюзу прийняли рішення не допускати обіг на території ЄС Facebook Libra або будь-якого іншого стейблкоїна.

1

70 великих криптовалютних хедж-фондів закрилися цього року (інфографіка).

В цьому році закрилося близько 70 кріптовалютних хедж-фондів, орієнтованих на пенсійні фонди, сімейні офіси та інших великих інвесторів.

1

Як часто клієнти ПриватБанку платять ґаджетами

Кожну п’яту безготівкову покупку клієнти ПриватБанку оплачують за допомогою смартфонів або інших NFC-гаджетів.

1

В Україні за допомогою блокчейна пустили з молотка майно на мільярди гривень.

OpenMarket (ДП "сетах") за період функціонування онлайн-аукціону на базі технології блокчейн провів 23,2 тисячі торгів на 6,21 млрд гривень.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie