Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

ЄС рекомендує імпортерам позначати відсутність у суміші нафти з РФ.

Євросоюз рекомендував імпортерам прописувати у контрактах на постачання нафти відсутність російської складової у сумішах. Повідомлення опубліковане в офіційному журналі ЄС.

«Імпортерам рекомендується включити до договору купівлі-продажу пункт, згідно з яким експортер підтверджує, що нафту, що продається, не містить російської нафти і що в цьому випадку експортер несе договірну відповідальність за будь-які невірні заяви», – йдеться в повідомленні.

Економічним операторам, що імпортують сиру нафту і нафтопродукти, ЄС також рекомендував вжити всіх необхідних заходів, щоб гарантувати, що сировина, що підпадає під антиросійські санкції, не буде імпортована.

«Довести наявність або відсутність у суміші російської нафти можна за допомогою різних засобів, таких як докази походження нафти, завантаженої на судно, або, якщо можливо, за допомогою результатів хімічних аналізів», – йдеться у документі.

На початку червня Євросоюз запровадив проти Росії черговий пакет санкцій, до якого увійшло часткове ембарго на постачання російської нафти. Воно стосується морських поставок і набуде чинності у грудні.

На початку липня ЄС роз'яснив запроваджені санкції. Виявилося, що під заборону потрапить не лише нафта з Росії у чистому вигляді, а й у складі сумішей – так званих блендів, використання яких є досить популярним у Європі. Якщо в партії буде змішана російська та неросійська нафта, то вона повністю потрапить під заборону. Виняток становитимуть випадки, коли постачальник зможе чітко показати, яку частину партії зроблено не в Росії, – тоді цю частину пустять на європейський ринок.

Тим часом європейські танкери намагаються возити російську нафту до того, як почнуть діяти санкції.

UX Laws focuses on making sophisticated psychology heuristics available to more designers through an interactive resource that includes those relev...
Останні новини

ISW прогнозує, як Росія може «переформулювати своє вторгнення в Україну».

Інститут вивчення війни (ISW) припускає, що Росія може "переформулювати своє вторгнення в Україну", а також дає оцінку псевдореферендумам на окупованих територіях. Джерело: ISW Деталі: Російська влада на окупованих територіях Херсонської, Запорізь...

Українська правда

Утечки на  «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Утечки на «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть  «досвідос»  – Іслам Бєлокієв.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть «досвідос» – Іслам Бєлокієв.

Іслам Бєлокієв, речник добровольчого чеченського батальйону ім. Шейха Мансура, блогер Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які пра...

Звернення Зеленського за 27 вересня

Звернення Зеленського за 27 вересня

Плач Александры 260922

Плач Александры 260922

Якщо путін визнає  «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Якщо путін визнає «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Сили оборони України звільнили Куп'янськ-Вузловий – одну з найбільших залізничних розв'язок Харківської області. Читати на сайті: