Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

У США виявили шахрайство на понад 45 млрд доларів на програмі допомоги під час пандемії.

Шахраї, ймовірно, вкрали 45,6 мільярда доларів із програми страхування з безробіття США під час пандемії COVID-19, використавши чужі номери соціального страхування.

Джерело : Reuters, WP з посиланням на звіт Міністерства праці США

Деталі : Рік тому було виявлено майже 16 млрд доларів потенційного шахрайства, але згодом, як зазначається у звіті, виявлено "збільшення на 29,6 млрд доларів потенційно шахрайських виплат".

Шахраї, як стверджується, одночасно подали заяви щодо безробіття на мільярди доларів в багатьох штатах, а деякі з них отримали допомогу, використовуючи особистості померлих людей і ув'язнених, які не мали права на отримання допомоги. Вони також використовували підозрілі електронні листи, які було важко відстежити.

Зокрема, 205 766 номерів соціального страхування померлих людей було використано для подачі заяв на отримання допомоги.

Офіційні особи попередили, що облік все ще може бути неповним, адже вони не змогли отримати доступ до більш оновлених федеральних даних про ув’язнених від Міністерства юстиції і визнали, що зосередили свій звіт лише на сферах "високого ризику" для шахрайства.

Ці два фактори підвищують ризик, що найближчими місяцями посадовці зможуть виявити додаткові крадіжки на мільярди доларів.

Міністерство юстиції порушило понад 1000 справ про злочини, пов'язані з виплатою допомоги з безробіття під час пандемії.

Програма допомоги безробітним у США почала діяти 2020 року в перші дні спалаху коронавірусу. Як пише WP, щотижневі виплати допомогли понад 57 мільйонам сімей лише за перші п’ять місяців кризи — але програма швидко стала спокусливою мішенню для злочинців.

На початку цього тижня федеральна прокуратура висунула звинувачення 47 обвинуваченим в іншій схемі, спрямованій на програму безкоштовного харчування нужденних дітей - організація Feeding Our Future нібито вкрала понад 250 млн доларів із програми харчування. Міністерство юстиції охарактеризувало це як найбільшу на сьогодні справу про шахрайство, пов'язану з допомогою в боротьбі з коронавірусом.

З початку пандемії влада розпочала близько 190 тисяч розслідувань щодо шахрайства зі страхуванням на випадок безробіття.

Щороку ми починаємо зі списку трендів дизайну, які, на думку експертів, домінуватимуть у проектах наступного року. Безперечно, в таких прогнозах бу...
Останні новини
Український гуморист висміяв мобілізацію в російській федерації.

Український гуморист висміяв мобілізацію в російській федерації.

Зірка Студії Квартал 95 Юрій Великий на тлі часткової мобілізації у Росії зробив новий кумедний ролик. Відео оприлюднено у Youtube. Зокрема, актор у ролі росіянки, яка не хотіла їхати з Криму, сподівалася, що вдома буде все "душевно", але через мо...

Патріот Донбасу

Міністр оборони Британії здійснив таємний візит до Києва.

Міністр оборони Британії здійснив таємний візит до Києва.

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес у четвер повідомив, що цього тижня відвідував Київ, де зокрема зустрічався з українським колегою Олексієм Резніковим. Як повідомляє "Європейська правда", таке Воллес написав у Twitter.

Українська правда

росіяни замість плитки обкладають школи меморіальними дошками – InformNapalm.

росіяни замість плитки обкладають школи меморіальними дошками – InformNapalm.

Антон Павлушко, аналітик міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які працюють на пе...

️Фронт расширяется! АРЕСТОВИЧ о ситуации на фронте @Alexey Arestovych.

️Фронт расширяется! АРЕСТОВИЧ о ситуации на фронте @Alexey Arestovych.

Ситуация на фронте активно меняется. Алексей Арестович проанализировал, что происходит. Нужно прочитать на сайте:

ЯКОВИНА предположил, что скажет путин 30 сентября @Ivan Yakovina.

ЯКОВИНА предположил, что скажет путин 30 сентября @Ivan Yakovina.

Наш канал со стримами – Политический обозреватель Иван Яковина во время стрима на ютубе 24 канала предположил, что скажет владимир путин в своей новой речи, которую произнесет 30 сентября. Читайте также к теме на сайте:

ПИОНТКОВСКИЙ о конце режима путина @Андрей Пионтковский.

ПИОНТКОВСКИЙ о конце режима путина @Андрей Пионтковский.

Наш канал со стримами – Российский публицист Андрей Пионтковский во время стрима на ютубе 24 канала предположил, когда режим владимира путина упадет. Читайте также к теме на сайте:

ПИОНТКОВСКИЙ о взрывах на  «Северном потоке»  @Андрей Пионтковский.

ПИОНТКОВСКИЙ о взрывах на «Северном потоке» @Андрей Пионтковский.

Наш канал со стримами – Российский публицист Андрей Пионтковский во время стрима на ютубе 24 канала прокомментировал взрывы на газопроводах "Северного потока". Читайте также к теме на сайте:

Скабеева проговорилась, – ПИОНТКОВСКИЙ @Андрей Пионтковский.

Скабеева проговорилась, – ПИОНТКОВСКИЙ @Андрей Пионтковский.

Наш канал со стримами – Российский публицист Андрей Пионтковский во время стрима на ютубе 24 канала оценил вероятность ядерного удара россии по территории Украины. Читайте также к теме на сайте: