Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Володимиру Зеленському: Ви можете очолити війну з внутрішнім ворогом – Михайло Ткач.

Що відбувається?

Черговий складний і трагічний тиждень в історії нашої країни добіг кінця. Почався новий. Ми всі без винятку прожили ці сім днів завдяки нелюдському опору тих людей, які захищають нашу країну, а значить і життя кожного, хто живе у цій країні. Завдяки Силам оборони.

Але в той же час в країні є і залишаються люди та навіть цілі угруповання, які вважають, що можуть красти в той час, як країна стікає кров‘ю. Залишаються люди, які виїхали з країни і крадуть на аутсорсі.

Хтось вважає, що війна з внутрішнім ворогом розпочнеться одразу після перемоги над зовнішнім. Але важливо розуміти той неспростовний зв'язок – тим швидше перемога над зовнішнім, чим швидше буде зламано хребта внутрішньому.

І якщо хтось з відповідальних осіб сумнівається в тому, що росія зацікавлена в системному послабленні України зсередини задля перемоги військовим шляхом, той опинився в цей визначальний час на відповідальних посадах чисто випадково.

Бо знищення корупції – це додаткові кошти в обороноздатність країни. Це збереженні життя конкретних людей. Військових і цивільних.

Люфт у критиці влади на початку російського вторгнення 24 лютого 2022 року призвів до швидкої втрати відчуття підзвітності у багатьох підзвітних.

Зараз вже очевидно, що цілий прошарок топпосадовців, депутатів та довколаполітичних "рєшал" чхати хотіли на ті збережені життя, бо це все їх ніяк не стосується.

Бо вони зараз там, нагорі. І це їхній зірковий час. Зробити, як і сотні, і тисячі до них. Вкрасти, не сісти, виїхати жити в Європу.

Саме тому заступник генпрокурора Симоненко під час війни їде на десять днів в Марбелью до родини на свята, використовуючи особистий мерседес тютюнового злодія, який не платить податки на мільярди гривень. А в чому проблема? Не доведено ж, що він злочинець? Авжеж не доведено і не буде доведено, бо хто буде доводити? Той, хто катається на його мерседесі з його охоронцем за кордон? Є реакція? Нема реакції.

Саме тому через фітнес-тренерку керівника Дніпропетровської області Резніченка прокачали мільярди на експлуатацію доріг. Є реакція? Нема реакції.

Саме тому депутат Халімон вважає, що може і собі "запакуватись" під час війни.

І так далі.

Скажіть, будь ласка, кого з представників влади не врятували від політичної чи кримінальної відповідальності за останній рік?

Чи є представники влади, які за останній рік збагатилися на десятки мільйонів доларів за державний рахунок?

Чи є ті, хто продовжує бути частиною кланової системи?

Чи є ті, хто додають нуль до державних замовлень або пхають туди своїх?

Ми всі чули про принципову позицію та політичну волю, але ми всі хочемо її побачити. І побачити її потрібно зараз. Не завтра. Не через місяць. Не після Перемоги.

Всі ці запаковані "батальйони" втечуть у свої Марбельї та Ніцци, там де їх діти ходять в школи, де маєтки і свист корків від дом периньон. Їхні батьки не будуть гинути в наших містах. Їм байдуже. Їм потрібна годівниця, а не успішна країна.

Але зараз більшість з них чомусь біля державного корита. І досі. І вони біля того корита їстимуть стільки, скільки є, а не стільки, скільки їм потрібно. Їстимуть все.

Хочу звернутись до президента України Володимира Зеленського. Ці люди просто зараз розмінюють ваш особистий подвиг на особисті вигоди.

Використовують героїчне збереження країни трагічною ціною у десятки тисяч життів наших громадян у власних інтересах. Вони щодня послаблюють нашу обороноздатність, набиваючи кишені.

Ми всі бачимо, що ви маєте сильну волю. Але також ми не можемо не бачити, що відбувається довкола вас, поряд з вами і за вашою спиною.

Звинуватити їх мають право правоохоронці, посадити – суд, але ви маєте владу їх звільняти, обнуляти, відкривати шлях до незалежних розслідувань та вироків. Маєте право економити час країни та час її громадян. Це наш шанс не програти.

Ви можете очолити цю війну з внутрішнім ворогом.

І на цій війні ви ніколи не будете один.

Михайло Ткач

Джерело

Колонка – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст колонки не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ній піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора колонки.

Once you understand the meaning of colors, you can create impactful designs that evoke the right emotions.
Останні новини
Симоньян зганьбилась? / СУББОТА про майбутнє Росії – @spartaksubbota.

Симоньян зганьбилась? / СУББОТА про майбутнє Росії – @spartaksubbota.

Психолог Спартак Суббота @spartaksubbota під час стріму на ютубі 24 каналу висловився щодо майбутнього Росії та останніх заяв з країни-терористки. Зверніть увагу: Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – #новости #войнавукраине2022 #новос...

️Ситуация БЛИЗКА к КРИТИЧЕСКОЙ / Оперативная обстановка от ЖДАНОВА.

️Ситуация БЛИЗКА к КРИТИЧЕСКОЙ / Оперативная обстановка от ЖДАНОВА.

Военный эксперт Олег Жданов @OlegZhdanov рассказал про оперативную обстановку на 5 февраля. Читайте к теме: Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – #новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новос...

Китай раскрыли / Пекин пошел против Украины?

Китай раскрыли / Пекин пошел против Украины?

The Wall Street Journal опубликовало данные о том, что Китай предоставляет России технологии, необходимые для войны в Украине. Кандидат политических наук и эксперт по Центральной и Восточной Европе Иван Преображенский во время стрима на ютубе 24 к...

Китай настаивает! ФЕЙГИН о  «шпионском шаре»  над США @FeyginLive.

Китай настаивает! ФЕЙГИН о «шпионском шаре» над США @FeyginLive.

Над США был сбит китайский аэростат. Российский правозащитник Марк Фейгин @FeyginLive во время стрима на ютубе 24 канала проанализировал события вокруг "шпионского шара". Обратите внимание: Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – #новост...

Россия попробует прорваться! КАСПАРОВ о сценарии наступления.

Россия попробует прорваться! КАСПАРОВ о сценарии наступления.

Российский оппозиционный политик Гарри Каспаров во время стрима на ютубе 24 канала высказался о новом возможном наступлении России на Украину. Не пропустите: Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – #новости #войнавукраине2022 #новостиукр...

США поймали ПРЕДАТЕЛЕЙ, которые помогают РФ / КТО ПОСМЕЛ?.

США поймали ПРЕДАТЕЛЕЙ, которые помогают РФ / КТО ПОСМЕЛ?.

США намерены предупредить Турцию и Китай о негативных последствиях в случае помощи России обойти санкции США. Интерестное на сайте: Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – #новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлай...