Миротворець News

«Миротворець News» - Інформаційний портал Центру "МИРОТВОРЕЦЬ"

https://myrotvorets.news

“У всьому винна Америка”, “воїнів продають на органи”: Що нам говорить Ольгіно або нова навала ботів.


Серед реальних проблем, корупції і зради важко розрізнити рукотворні процеси від природного народного обурення. Але треба вчитись розпізнавати штучну керованість, навіть, якщо коментарі написані українською, аби не втратити головне – Україну. Сергій Фурса зібрав добірку типових меседжів, які ведуть нас кремлівськими стежками і відводять від боротьби за свободу і незалежність.

Автор: Сергій Фурса, інвестиційний банкір, фінансовий експерт, публіцист

Що нам говорить Ольгіно?

Останнім часом пішла просто навала російських ботів. Не те, щоб їх не було раніше, але зараз їх стало дуже багато. Вони приходять під кожний пост і їх меседжи не пов’язані з тим, що написано, і просувають ці свої меседжи.

Це зазвичай профілі молодих дівчат, які зазначаються як “автори цифрового контенту”. Відмітити можна добру українську.

Що вони пишуть? Загальні тези такі:

“У всьому винна Америка, які як бариги, заробляють на війні. А те, що не заробила Америка зароблять українські чиновники, які крадуть та продають на органи воїнів, через це війна і йде. І є небезпека, що буде третя світова і ми всі помремо через цих бариг, які до того ж наркомани”.

“Тому треба швидше домовлятися (цікаво, цих ботів активували під приїзд товарища Сі чи так співпало), тим більше що в Росії жити краще, ніж в Європі”.

Що це значить? По-перше, вони працюють. І вчаться. А по-друге дійсно хочуть домовитись дуже сильно і намагаються схилити суспільну думку в Україні до цієї думки.

І, напевно, такі самі боти заряджені і на інших мовах. І десь в Аргентині доброю іспанською розповідають про третю світову через конфлікт десь там у Європі через жадібні США. І там це може і зайти.

Дуже цікаво, чому така велика увага цим чорним трансплантологам. Це ж рівень дикої теорії змови. Але судячи з усього в якомусь сегменті інтернету це цвіте і пахне.

А от пряма мова цих ботів в одному місці. Назбирав за кілька останніх днів:

…..

 • Америка поповнила свою казну за рахунок війни, яку вони довго планували. Тепер на її території є європейські виробництва і наші зобов’язання з виплати боргів.
 • Байден узяв на себе великий гріх, почавши заробляти на нашій війні.
 • Америці потрібно заборонити втручатися у внутрішні справи чужих держав. Інакше війни і хаос у цьому світі ніколи не закінчаться.
 • Давайте порахуємо, скільки грошей пішло нашим хлопцям на фронт, а скільки – у кишені чиновників?
 • Співпраця з американцями принесла в наш дім війну.
 • Клас, тепер Україна – головний постачальник для ринків чорних трансплантології?
 • З початком війни відкрилися всі людські пороки. Наші чиновники не приховують, що заробляють на тлі війни величезні гроші.
 • Корупція в Україні процвітає, а Зеленський не робить нічого, щоб вирішити внутрішні проблеми.
 • Україна продає органи своїх солдатів на чорні ринки? Інакше чому хлопці приходять у закритих трунах? Кошмар!
 • Американці й так сидять на мішку із золотом, ні, захотіли зробити ще більше грошей, влаштувавши на нашій землі війну.
 • Може, якщо провести переговори, ми зможемо встановити в Україні мир?
 • Колись американці подавляться від своєї жадібності й дурості. Розв’язали війну з Росією, використовуючи наших хлопців і нашу землю, щоб не бруднити руки.
 • Європа спить і бачить, як відкусити від нас частину західної території. Думаєте, вони так активно залучені в нашу війну, не маючи своїх корисливих цілей?
 • Поки в Європі пропонують 500 євро за роботу прибиральником, у Росії дають 2000 за роботу помічником керівника. І навіщо мені ваша Європа?
 • Ну що, достатньо будинків набудували чиновники? Навідпочилися на курортах? Може, тепер час подумати, як припинити війну?
 • Американці – підлі щури, вміють лише розв’язувати війни і втручатися у справи чужої країни, прикриваючись благими намірами.
 • Готуємо протигази. Здається, Зеленський всерйоз поставив собі за мету вмовити американців вдарити по Росії і почати Третю світову війну.
 • Гидко читати про те, що наші витрачають гроші на дорогих курортах. Зеленський просить грошей для солдатів, а на ділі вони йдуть на наркотики й алкоголь.
To this day, Bauhaus is considered one of the most significant design styles of all time. Combining aesthetics with functionality, it helps create ...
Останні новини
Олексій Устенко, народний депутат України #устенко

Олексій Устенко, народний депутат України #устенко

КЛИЧКО звітує про результати перевірок бомбосховищ у Києві.

КЛИЧКО звітує про результати перевірок бомбосховищ у Києві.

Найменше доступних укриттів у Шевченківському, Печерському та Голосіївському районах Києва, а в найгіршому стані - в Подільському. Міський голова Києва Віталій Кличко опублікував результати перевірки сховищ столиці. Каже, найкраща ситуація в Дніпр...

Оксана Савчук, народна депутатка України, позафракційна #савчук #радаонлайн.

Оксана Савчук, народна депутатка України, позафракційна #савчук #радаонлайн.

Роман Бжеський - демаскатор історичних подій - ГЕН УКРАЇНЦІВ.

Роман Бжеський - демаскатор історичних подій - ГЕН УКРАЇНЦІВ.

Підписатися на наш канал Український націоналістичний діяч доби УНР та на еміграції. Організатор українського війська та безпосередній учасник боїв з російськими військами 1918–1919. Ідеолог українського націоналізму. Дослідник української історії...

️На фронте ГОРЯЧАЯ ФАЗА! Врага сносят / СВИТАН

️На фронте ГОРЯЧАЯ ФАЗА! Врага сносят / СВИТАН

Полковник ВСУ в запасе, военный эксперт, летчик-инструктор Роман Свитан на ютубе 24 Канала оценил ситуацию на передовой. В частности, на Запорожском направлении. Он предположил, что дальше может действовать враг. Читайте также к теме на сайте: Не ...

ЖИРНОВ: Путин В ШОКЕ из-за Белгорода! Поднял ТРЕВОГУ @SergueiJirnov.

ЖИРНОВ: Путин В ШОКЕ из-за Белгорода! Поднял ТРЕВОГУ @SergueiJirnov.

Экс-сотрудник КГБ и Службы внешней разведки РФ Сергей Жирнов @SergueiJirnov на ютубе 24 Канала прокомментировал ситуацию в Белгородской области. Он предположил, какие это будут иметь последствия для российской власти и россиян. Читайте также к тем...