Ляшко про епідемію: Україна зійшла з «плато» і посідає 37 місце за випадками COVID.

В Україні після 27 липня почалося зростання співвідношення відсотка виявлених випадків коронавірусної хвороби порівняно з ПЛР-тестуванням, за кількістю зареєстрованих випадків COVID-19 ми займаємо 34 місце у світі.

Джерело: заступник міністра охорони здоров’я,, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу 1 серпня, МОЗ

Пряма мова: "Україна з 8 по 27 липня перебувала на так званому "плато" стосовно відсотків виявлених випадків хвороби порівняно з тестуванням. Кількість тестувань у нас щоденно зростає. За вчора ми зробили рекордну кількість тестувань (методом) полімеразної ланцюгової реакції – 16 860. Але відсоток, який у нас був до цього показував, що збільшуючи кількість тестувань ми не перевищували 7% в середньому порівняно за останні 7 днів кількість виявлених випадків.

За останні два дні ми відмічаємо тенденцію до зростання. Вже сьогодні в нас цифри йдуть до 8%.

Зростання кількості випадків захворювання в Україні було спричинене послабленням карантинних заходів".

Деталі: Ляшко повідомив, що на сьогодні Україна за кількістю зареєстрованих випадків коронавірусної хвороби займає 34-те місце в світі, за смертністю від COVID-19 – 38-ме, а за кількістю хворих на 1 млн населення – 86-те місце.

Серед європейських країн за кількістю випадків COVID-19 Україна посідає 8-ме місце, за смертністю – 15-те, за кількістю хворих на 1 млн населення – 37-ме.

Динаміка поширення коронавірусної хвороби в світі не має тенденції до зниження.

Кількість хворих у світі дорівнює 17 млн 106 тисяч, з яких 668 тисяч випадків хвороби закінчилися летально. У Європі зареєстровано 2 млн 871 тисячу випадків коронавірусної хвороби, з яких 203 тисяч – летальні випадки.

За минулу добу серед європейських країн найбільший приріст хворих на коронавірус був у Росії (5400 випадків), в Іспанії – (3092 випадки) та у Франції (1346 випадків).

В Іспанії почалася нова хвиля захворюваності: після весняної хвиля в них було 100-200 випадків COVID на добу, а тепер – більше 3000 тисяч за добу.

Також потрібно відмітити динаміку зростання у Румунії, Польщі й Молдові

Кількість хворих та смертність від коронавірусу у світі зростає: США – 165 тисяч летальних випадків, Бразилія – 92 тисячі, Великобританія – 46 тисяч, Мексика – 46 тисяч, Італія – 35 тисяч летальних випадків. І це країни, в яких було запроваджено карантин різного ступеня жорсткості.

Тому, наголосив Ляшко, що запровадження тотального карантину у березні було правильним, а подальші зміни у підходах та адаптивний карантин дозволяють гнучкіше реагувати на ситуацію.

Новини по темі

У Білорусі створять сайт, схожий на «Миротворець»

"Фронт національного порятунку Республіки Білорусь" створить сайт "Дошка національної ганьби", де будуть публікуватися особисті дані членів виборчих комісій, які брали участь у фальсифікації результатів виборів президента та співробітників білорус...

1 1

Тихановська ініціювала створення координаційної ради для передачі влади.

Кандидатка у президенти Білорусі Світлана Тихановська у новому зверненні заявила, що ініціює створення координаційної ради для трансферу влади в Білорусі.

1 1

Вибух у Бейруті: Україна відправить гуманітарну допомогу Лівану.

Президент Володимир Зеленський підписав указ про надання гуманітарної допомоги Лівану, де 4 серпня стався потужний вибух, внаслідок якого загинуло близько 200 осіб.

1 3

ВВП України у другому кварталі обвалився на 11,4% – Держстат.

Падіння валового внутрішнього продукту у другому кварталі 2020 року становило 11,4% до аналогічного періоду 2019 року. У першому кварталі падіння становило 1,3%.

1 26

Тітушко знайшовся і чекає на суд під домашнім арештом.

Вадима Тітушка, якому інкримінують розбій і незаконне заволодіння транспортним засобом, відправили під домашній арешт.

3 42

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie