У Туреччині голкіпера видалили за два відбитих пенальті.

У матчі 19-го туру Червоної групи третього дивізіону Туреччини між "Ушакспором" і "Велішеспором" стався курйозний епізод.

На 90-й хвилині у ворота "Ушакспора" був призначений пенальті. Голкіпер господарів поля Ерсін Айдин відбив удар, але, на думку рефері, зробив це з порушенням правил, за що отримав жовту картку.

Гравці "Велішеспора" перебили пенальті, але Айдин потягнув і другий удар з 11-метрової позначки. Однак арбітр знову побачив неправомірні дії голкіпера, за що і видалив того з поля.

Рефері знову дав гостям можливість перебити пенальті. У ворота встав один з захисників "Ушакспора" - він відбив удар по правилам, пише "Спортарена"

В результаті "Ушакспор" здобув перемогу з рахунком 2: 0.

Новини по темі

Луческу оцінив гру «Динамо» в матчі з «Львовом»

Містер дав великий коментар

1 1

Манчестер Юнайтед стартував в АПЛ з сенсаційної поразки.

Манкуніанці у другому турі вдома програли "Крістал Пеласу".

2

«Не робили те, про що домовилися» : Луческу пояснив, чому Динамо провалило перший тайм матчу зі Львовом.

Мірча Луческу підбив підсумки після перемоги "Динамо" над львів'янами.

1

Суркіс прокоментував перемогу «Динамо» на останніх хвилинах в УПЛ.

Президент "біло-синіх" дав невелике інтерв'ю

2 1

«Не буду вступати в конфлікт» : президент Барселони заявив, що не міг дозволити Мессі піти.

Жозеп Марія Бартомеу вважає, що Ліонель Мессі повинен залишатися в "Барселоні".

2

«Динамо» ледь перемогло аутсайдера чемпіонату

Київське "Динамо" під керівництвом Мірчі Луческу здобуло другу перемогу в чемпіонаті, здолавши в себе вдома ФК "Львів" 3:1. У киян відзначилися Циганков, Шапаренко і Супряга. У львів'ян захисник Челич.Напередодні матчу з "Гентом" румунський наст...