Долар по 30, легко: «слуг народу» спіймали на новому листуванні про відставку Смолія.

Нардепів "Слуги народу" спіймали на новому листуванні у чаті фракції щодо відставки глави НБУ Якова Смолія. Учасники діалогу напророкували українцям долар по 30 грн.

Про це повідомляє "1 News". Нову частину переписки, в якій йдеться зокрема про ймовірні наслідки звільнення Смолія, зафіксували під час пленарного засідання парламенту в четвер, 2 липня.

Листування у чаті на своєму телефоні читав депутат від "Слуги народу" Володимир Захарченко.

"До нього хороше ставлення, але він не може працювати в нинішніх умовах", – так схарактеризував ставлення до голови Нацбанку голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

Листування в чаті "слуг народу"
(1News)

"Заради справедливості потрібно відзначити, що ставка (мовиться про рекорно низьку облікову ставку. – Ред.) б не падала, якби не тиснули постійно. До Смолія хороше у всіх ставлення, але він не може працювати в таких умовах, він хоче мати інфляцію 1,9%, не хоче робити емісію, а всі країни зараз вливають гроші в економіку, жертвуючи інфляцією на догоду зростання споживання", – пише Арахамія.

Листування в чаті "слуг народу"
(1News)

Нардепка Роксолана Підласа запитала в Арахамії: "Скільки ми хочемо інфляцію? Просто щоб знати, до чого готуватися". На це відповідає інший депутат, номер якого не підписаний: "Курс на днях 30 буде, легко. Буде тоді більша інфляція".

Листування в чаті "слуг народу"
(1News)

Не обійшлося і без обговорень нового кандидата на цю посаду. Так, один із депутатів пише, що "Данило, ймовірно, був би сильним главою НБУ. Важливо, його ще спитати, чи хоче він". Мова йде про Данила Гетманцева, депутата від "Слуги народу", кандидатуру якого називають як одну з ймовірних на посаду керівника Нацбанку.

Листування в чаті "слуг народу"
(1News)

Далі депутати також обговорювали можливе призначення Арсенія Яценюка на посаду глави НБУ, однак не зрозуміло, "чи піде на це президент".

"... як думаєте, президент піде на це? Для нас, чесно кажучи, це стане політичною ж*пою", – пише один з депутатів.

Листування в чаті "слуг народу"
(1News)

Депутат Максим Бужанський пише, що якщо "слуги народу" не в змозі обрати свого главу Нацбанку, то варто розходитись.

Наостанок Арахамія пише, що усе "погано скінчитися, якщо ми обос*емося з новим менеджментом – тут дійсно є ризики". Наостанок Микита Потураєв побажав колегам з фракції "спокійної ночі, можливо, останньої в нашому житті".

Давид Арахамія додав: "А наша тенденція кадрова – кожне нове призначення гірше за попереднє".

Листування в чаті "слуг народу"
(1News)
Листування в чаті "слуг народу"
(1News)
Листування в чаті "слуг народу"
(1News)

До цього нардепи "Слуги народу", обговорюючи відставку Смолія, заявили, що він "нас*ав наостанок".

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Новини по темі

У сфері податково-митного адміністрування відбулись позитивні зрушення – експертка.

У травні 2020 року податківці виконали місячний план надходжень до держбюджету на 109%, а в червні – на 107,7%.

1

У США ФБР провело обшуки в офісі компанії Коломойського, через яку могли «відмивали» кошти «ПриватБанку» .

Також бюро має провести обшуки й у Маямі, за кількома ордерами

1 1

Поновлення роботи ОПЗ обійдеться в $1 млн - Синиця

У разі зупинки виробництва на Одеському припортовому заводі через зрив конкурсу з постачання давальницької сировини підприємство зіткнеться з багатомільйонними додатковими витратами на перезапуск виробничих ліній і поновлення роботи. На цьому етап...

1

Відновлення роботи ОПЗ обійдеться в $ 1 млн - Синиця.

У разі зупинки виробництва на Одеському припортовому заводі через зрив конкурсу з постачання давальницької сировини підприємство зіткнеться з багатомільйонними додатковими витратами на перезапуск виробничих ліній і відновлення роботи. На даному ет...

1

Мінфін продав ОВДП на понад 10 млрд гривень

Відомство залучило до бюджету 10,249 млрд грн, що на 444 млн грн менше, ніж на попередньому аукціоні.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie