Велика подія. Що відбудеться після визнання добровольців

Сьогодні відбулася велика подія, від якої, якщо чесно, відчуваєш величезне почуття гордості за нашу країну

Сьогодні у нас вже немає нелегальних добровольців, сьогодні з нашого боку фронту немає незаконних збройних формувань.

Сьогодні Верховна Рада ухвалила закон про визнання добровольців учасниками бойових дій. Це дуже важливо для моралі, совісті та для обороноздатності України. Від щирого серця вдячний народним депутатам усіх фракцій, які винесли на розгляд і проголосували цей законопроект. Це дуже гідний вчинок.

Сьогодні Україна показала, що ті, хто вступає в бій заради захисту країни зі своєї волі, самостійно, мають ті ж громадянські права, що і військовослужбовці, співробітники правоохоронних органів. Батьківщина визнає заслуги своїх героїв, незалежно від того, були вони якось оформлені чи ні.

Українська влада сьогодні показала — захищай свою країну за совістю, і твої заслуги буде визнано. Україна визнала ветеранами Другої світової війни добровольців УПА. А сьогодні визнання отримали і добровольці Війни за незалежність.

Батьківщина визнає заслуги своїх героїв

Росія веде інформаційну війну, залякуючи всіх «Правим сектором», добровольцями, бо прекрасно розуміє, що готовність йти в бій за Україну без наказів — це моральний стрижень народного опору. А сьогодні парламент показав, що страшний «Правий сектор» тепер узаконено.

Це справжня політична воля. Тепер чекатимемо підпису президента — було б добре підписати до «нормандського» саміту, і чекаємо грамотного застосування норм закону, щоб усе було за справедливістю. Робота держави і відповідальність командирів добровольчих підрозділів полягатиме в тому, щоб не допустити зловживань. Закон довго не могли ухвалити, тому що велика відповідальність за правозастосування.

Тепер наступним кроком має бути створення структур, які дозволяють добровольцям законно вести бойові дії, зберігати і застосовувати зброю для боротьби з російськими окупантами. Потрібна територіальна оборона нового типу, потрібні приватні військові компанії. Але головне — це мораль: наша Батьківщина своїх не кине.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения НВ

Новини по темі

Де Рим, а де Крим

Півострів залишався валізою без ручки ще для російських царів

1

Чотири кити українського туризму. Як допомогти галузі

Українська індустрія гостинності потерпає від кризи, очікуючи підтримки від держави. Але кого рятувати в першу чергу — туроператорів, готельєрів, рестораторів, перевізників, музейників?

1

Всім тим, хто не вірить в COVID-19

Багато хто не може оцінити загрозу, поки не зіткнеться з нею і думає, що болячка пройде повз

3

Три актуальних питання про коронавірус

Дотримуйтеся правил — у міру можливості дистанцюйтесь, носіть маску і поменше спілкуйтесь в транспорті

1

Три актуальних запитання про коронавірус

Дотримуйтеся правил — у міру можливості дистанцюйтесь, носіть маску і поменше спілкуйтеся в транспорті

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie