Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

Foxconn заплатить новим працівникам по $1400, щоб вони припинили протести.

Foxconn на своєму найбільшому у світі заводі зі збирання iPhone, який розміщений у Китаї, запропонувала новим працівникам по $1400 за те, щоб вони звільнилися – і таким чином припинити жорстокі протести, які спалахнули через незадоволення умовами оплати праці.

Джерело . Про це пише CNN.

Деталі . Постачальник Apple зробив цю пропозицію в середу після драматичних сцен жорстокого придушення протестів у кампусі заводу в Чженчжоу.

У повідомленні, розісланому співробітникам, компанія закликала працівників «будь ласка, поверніться до своїх гуртожитків» у кампусі. Вона також пообіцяла заплатити їм 8 000 юанів, якщо вони погодяться залишити Foxconn, і ще 2 000 юанів після того, як вони сядуть в автобуси і залишать підприємство назавжди.

Завод, який також називають iPhone City, був змушений припинити роботу в жовтні після спалаху COVID-19 відповідно до суворої «zero-covid» політики Китаю. Через новий спалах коронавірусу деяких працівників Foxconn закрили на території заводу на карантин з обмеженими запасами провізії.

Врешті-решт це призвело до масового відтоку працівників, а Foxconn розпочав нову кампанію з набору персоналу, в результаті якої понад 100 000 осіб підписалися на вакансії. Спочатку новим співробітникам обіцяли заплатити премію у розмірі 3000 юанів (близько $420), якщо вони пропрацюють 30 днів, і ще стільки через 60 днів.

Протест на заводі спалахнув у вівторок, коли працівникам повідомили, що виплати буде відкладено до наступного року: причому першу заплатять 15 березня, а другу – у травні.

На відео, що розповсюджуються в соцмережах, видно, як правоохоронці в захисних костюмах штовхають і б'ють протестувальників палицями та металевими прутами.

Apple – найбільший клієнт Foxconn – також відреагувала, зазначивши в заяві, опублікованій CNN, що компанія «тісно співпрацює з Foxconn, щоб забезпечити вирішення проблем своїх співробітників».

Бекграунд . Напередодні повідомлялося, що у Китаї працівники головного заводу з виробництва iPhone вийшли на масштабний протест.

На що слід звертати увагу при створенні іконок?
Останні новини
На Росії істерика через ВИБУХИ на аеродромах / Кого звинувачують?.

На Росії істерика через ВИБУХИ на аеродромах / Кого звинувачують?.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Ексспівробітник СБУ, експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак під стріму н...

1 1

ФЕЙГИН&АРЕСТОВИЧ - РФ под БАХМУТЕ в ауте / GEPARD стрельнут по РФ? @arestovych.

ФЕЙГИН&АРЕСТОВИЧ - РФ под БАХМУТЕ в ауте / GEPARD стрельнут по РФ? @arestovych.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #фейгин #арестович Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Во время стрима @FeyginLive и @arestovych прокомментировали оперативн...

1

Такого не було ніколи! ВИШЕБАБА сказав, що кардинально змінила війна @Vyshebaba.

Такого не було ніколи! ВИШЕБАБА сказав, що кардинально змінила війна @Vyshebaba.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #вишебаба #павловишебаба Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Військовослужбовець ЗСУ, активіст Павло Вишебаба @Vyshebaba під...

2 2

Что делать после освобождения Украины 201122

Что делать после освобождения Украины 201122

Подпишитесь на Patreon Doctor Faust2 Doctor Faust

АРЕСТОВИЧ о  «бавовне»  в БЕРДЯНСКЕ: Удары РЕЗУЛЬТАТИВНЫЕ!  @arestovych.

АРЕСТОВИЧ о «бавовне» в БЕРДЯНСКЕ: Удары РЕЗУЛЬТАТИВНЫЕ! @arestovych.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #алексейарестович #фейгинлайф Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Во время стрима @FeyginLive Алексей Арестович прокомментир...

1

Шокирующее заявление Медведева о СМЕРТНОЙ КАЗНИ – НАКИ @MackNack.

Шокирующее заявление Медведева о СМЕРТНОЙ КАЗНИ – НАКИ @MackNack.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #майклнаки Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Российский журналист и блоггер Майкл Наки присоединился к эфиру 24 канала и п...

1