Тиждень

«Тиждень» - новини в Україні, економіка, політика, культура, новини в світі, об'єктивно та ексклюзивно про головні події в Україні та світі, Тиждень.ua

https://tyzhden.ua/

Головні новини України та світу 12 серпня. Коротко

Підписуйтесь на канал Тижня у Telegram

Військові РФ обстріляли приватний сектор Краматорська. За попередньою інформацією є жертви, повідомив міський голова Гончаренко.

Міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський заявив, що чеський уряд шукатиме консенсусного рішення з приводу заборони видачі віз громадянам росії всередині Європейського Союзу. За словами посадовця, введення цього заходу розглядатиметься на засіданні міністрів закордонних справ країн-членів ЄС, яке відбудеться у серпні.

Міністр оборони Резніков повідомив, що до України з Великої Британії надійшли додаткові РСЗВ M270.

Німеччина призупинила більшість своїх операцій у Малі після того, як місцевий військовий уряд відмовив миротворчій місії ООН у праві прольоту. Малі, населення якого становить близько 20 мільйонів, з 2012 року зазнало трьох військових переворотів і вважається вкрай нестабільним. Після останнього державного перевороту в травні 2021 року країну очолив перехідний військовий уряд, який, як кажуть, підтримує тісні відносини з Росією.

Підконтрольне Кремлю угруповання «ДНР» оголосило, що 15 серпня розпочнеться «суд» над іноземцями, які, ймовірно, воювали на боці України і потрапили в полон.

«Судитимуть» п'ятьох людей – громадян Великобританії, Швеції та Хорватії. Їм може загрожувати покарання у вигляді страти, мораторію на яку в угрупованні «ДНР» немає.

Прем’єр-міністр Ефіопії Абій Ахмед оголосив, що Ефіопія завершила третє заповнення свого водосховища мега-дамби на Блакитному Нілі, що може підвищити напруженість у відносинах із сусідами Єгиптом і Суданом, розташованими нижче за течією. Оголошення в п'ятницю з'явилося через день після того, як Ефіопія заявила, що запустила виробництво електроенергії з другої турбіни на Великій ефіопській греблі Відродження (GERD).

На Закарпатті виявили масштабне родовище солі, яке може забезпечити 100% потреб України для утримання доріг взимку — повідомили в ОВА. Також підприємство планує постачати і столову сіль для населення

Кращі інструменти для створення інтерфейсу користувача, ці інструменти допоможуть вам зробити це швидше та ефективніше, позбавивши необхідності зно...
Останні новини

Путін більше хоче утримати окупований південь України, а не Луганщину – ISW.

Ймовірно російський диктатор Володимир Путін більше зацікавлений у тому, аби утримати окупаційний режим на території Запорізької та Херсонської областей, а не "захистити" позиції росіян на Луганщині. 

Українська правда

За вступ України в НАТО вже 3/4 країн Альянсу, – ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

За вступ України в НАТО вже 3/4 країн Альянсу, – ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Наш канал зі стрімами – Україна подала заявку на вступ до НАТО за пришвидшеною процедурою. Політолог Микола Давидюк під час стріму на ютубі 24 каналу розповів, скільки країн-членів можуть бути за вступ. Зауважте:

АРЕСТОВИЧ: В штабах РФ срач! Они ненавидят друг друга @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ: В штабах РФ срач! Они ненавидят друг друга @Alexey Arestovych.

Минобороны России признало свое поражение в Лимане. По мнению Алексея Арестовича, таких случаев будет еще больше, поскольку в штабах на местах полный хаос и беспорядок. Читайте к теме:

3 16

Самый страшный кошмар 300922

Самый страшный кошмар 300922

Подпишитесь на Patreon Doctor Faust Doctor Faust2

Есть ради чего 300922

Есть ради чего 300922

Подпишитесь на Patreon Doctor Faust Doctor Faust2

Результати важливого ОПИТУВАННЯ про НАТО

Результати важливого ОПИТУВАННЯ про НАТО

Серед українців провели важливе опитування щодо потенційного вступу України до НАТО. Є певні цифри. Зверніть увагу на сайті:

1 27

Як росіянам згодують втрату Лиману? ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Як росіянам згодують втрату Лиману? ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Наш канал зі стрімами – Українські захисники підняли державний прапор у Лимані. Політолог Микола Давидюк під час стріму на ютубі 24 каналу припустив, як заговорять пропагандисти до росіян після поразки. Важливо: