Більшість українців готові до вступу в ЄС та НАТО – опитування.

Обозреватель

OBOZREVATEL. Найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Вступ до Європейського Союзу і НАТО готові підтримати більшість українців.

Про це свідчать підсумки дослідження соціологічної служби Центру Разумкова, що тривало з 17 до 21 січня на замовлення OBOZREVATEL.

Як зазначено у результатах опитування, якби найближчим часом відбувся референдум з приводу вступу України до ЄС , то майже дві третини(63,3%)усіх опитаних проголосували б "за". Зі свого боку проти проголосували б 21,6% респондентів, решта не брали б участь у референдумі або не визначилися з відповіддю.

Найчастіше підтримують вступ до ЄС респонденти, які висловлюють намір проголосувати за "Європейську солідарність"(96,3% проголосували б за вступ до ЄС). Вступ до ЄС також підтримують переважна більшість електорату "Слуги народу"(73,3%)та "Батьківщини"(68,3%). Серед респондентів, які висловлюють намір проголосувати за ОПЗЖ, абсолютна більшість(57,3%)проголосували б проти вступу до ЄС, а підтримали б вступ – 26,1%.

Разом з тим, якби найближчим часом відбувся референдум із приводу вступу України до НАТО , то за вступ проголосували б відносна більшість опитаних(49,8%). Проти проголосували б 29,8% респондентів, решта не брали б участь у референдумі або не визначилися з відповіддю.

Серед прихильників різних партій найчастіше підтримують вступ до НАТО респонденти, які висловлюють намір проголосувати за "Європейську солідарність"(89,9% проголосували б за вступ до НАТО). Вступ до НАТО також підтримують абсолютна більшість електорату "Слуги народу"(52,9%)та відносна більшість електорату "Батьківщини"(49,6%). Серед прихильників ОПЗЖ абсолютна більшість(71,4%)проголосували б проти вступу до НАТО, а підтримали б вступ – 7,1%.

Під час проведеного опитування було враховано думку 2000 респондентів віком від 18 років в усіх регіонах України, за винятком Криму й тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Вибірка репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками. Її теоретична похибка не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Як повідомляв OBOZREVATEL, наприкінці листопада було зафіксовано значне зниження рейтингу в партії влади "Слуга народу" – на 8,1% проти аналогічного дослідження наприкінці жовтня. Так, у жовтні за "слуг" проголосували б 44% українців, тоді як вже у листопаді тільки 35,9%.

ТЕЛЕГРАФ Когда День Николая в 2020 году и что попросить у святого. ТЕЛЕГРАФ День Николая Чудотворца в 2020 православные отмечают ежегодно 19 декабря.
Апостроф Под Киевом любитель секс-экстрима попал в больницу - виной всему опасный «эксперимент». Апостроф Мужчина 1964 года рождения попал на операционный стол после того, как, для удовлетворения своих сексуальных потребностей засунул себе в задний проход бокал.
Багнет Ученые люди не нужны Ирану Багнет
УНИАН На Луганщине пьяный военнослужащий подстрелил товарища. УНИАН По предварительным данным, применение оружия совершено из-за нарушения уставных правил взаимоотношений между военнослужащими.
Обозреватель Россия посадила схваченного «ДНРовцами» украинца на 10 лет: его жена обратилась к Зеленскому. Обозреватель Мужчину незаконно задержали в 2018 году
Новини по темі

Росія посадила схопленого «ДНРівцями» українця на 10 років: його дружина звернулася до Зеленського.

Чоловіка незаконно затримали в 2018 році

1 1

У Миколаєві рідним померлої від COVID-19 лікарки відмовили у компенсації, тому що «винна сама».

Комісія вирішила, що захворювання не пов'язано з професійною діяльність

Сьогодні розпочинається Різдвяний піст: що можна та заборонено робити.

Порівняно з Великим або Успенським постом, Різдвяний не такий й суворий

2

У Берліні вшанували пам’ять жертв Голодомору

Представники української громади, посольства України в ФРН, дипкорпусу, відомства канцлера та МЗС ФРН помолилися за жертв насильства та репресій

1

Наступного тижня локдаун точно запроваджено не буде.

Введення повного локдауну в Україні точно не відбудеться з 30 листопада.

1

Виновны, потому что умерли? Потомкам палачей очень не нравится, когда им напоминают о былых преступлениях.

В Запорожье разбили мемориальную доску, установленную в память о детях, погибших от голода в 1932–1933. Детям, вся "вина" которых в том, что они умерли

1 1

Хомчак заявив, що ЗСУ виконали своє завдання у 2020 році.

Підбито підсумки навчального року

2 1

На прохання пасажирів «Укрзалізниця» відновлює продаж чаю і кави в поїздах.

Від 1 грудня 2020 Укрзалізниця знову почне продавати в пасажирських поїздах каву і чай. Через боротьбу з коронавірусом їх прибрали з переліку послуг у червні.

1

Хрущевку с розовыми тюльками на Отрадном снимали?(видео, документ).

У папона и маман Вавы есть квартира в центре Киева. 100 кв. метров, новострой, куплена в 2012-м, зарегистрирована в 2015-м. Если они там живут, то квартира явно с отделкой. Скромных отделок в таких домах не делают. Значит, про жизнь простых людей ...

2 18

На початку грудня локдаун в Україні не введуть, – Степанов.

У МОЗ розповіли, коли підіб'ють підсумки карантину вихідного дня

1 2