В "ДНР" зняли обмеження на продаж сім-карт "Фенікса". "Водафон" - усе?

АСН
В

В ДНР зняли обмеження на продаж сім-карт Фенікса. Водафон - усе?

Влада так званої "Донецької народної республіки" зняла обмеження на продаж стартових пакетів місцевого мобільного оператора "Фенікс". Про це повідомив журналіст Микита Синіцин на своїй сторінці в соцмережі, передає АСН.

"У поштових відділеннях, в яких продають стартові пакети оператора мобільного зв'язку "Фенікс", попередили, що з 1 травня знімаються нині діючі обмеження на продаж сім-карт. Швидше за все, таким розпорядженням в самопроголошеній ДНР остаточно дають зрозуміти, що МТС у "республіці" - зайвий", - зазначив експерт.

За його словами, подібні кроки можуть свідчити про те, що тема відновлення зв'язку "Водафон" на території "ДНР" ще буде обговорюватися, однак насправді про відновлення зв'язку вже ніхто не думає всерйоз. При цьому він додав, що раніше продаж стартових пакетів місцевого оператора обмежувалася двома на один паспорт, до недавнього часу можна було придбати вже 5 пакетів на один паспорт.

На думку блогера, зняття обмежень може бути пов'язано з тим, щоб "підсадити" на місцевого оператора тих людей, які давно покинули окуповану територію, але час від часу приїжджають, щоб, зокрема, здати житло та іншу нерухомість. Вони змушені будуть купувати номери оператора "Фенікс", оскільки додзвонитися на номери "Водафон" не є можливим.

Нагадаємо, мобільний зв'язок оператора "Водафон" зникла на території Донбасу 11 січня 2018 року через пошкодження кабелю. Окупаційна влада не пускають на свою територію фахівців для відновлення покриття.