Softbank передумав викупати долю в WeWork вартістю $3 млрд.

Японський конгломерат Softbank Group Corp заявив, що не збирається викупати частку акцій компанії WeWork вартістю $3 млрд.

Про це повідомляє Investing.com.

Зазначається, що Softbank поінформував спеціальний комітет при раді директорів про те, що не завершить узгоджену в жовтні оферту по викупу акцій. Комітет також попередив, що розглядає можливість пред’явлення компанією WeWork судового позову до Softbank у зв’язку з невдалою угодою.

Нагадаємо, наприкінці жовтня SoftBank погодився викупити акції WeWork в рамках рятівного пакету на суму $9,5 млрд. Угода полягала в тому, що японська компанія придбає 80% акцій після проведення IPO WeWork за місяць до того, як вона почала пошуки коштів.

Але угода затьмарилася тим, що SoftBank пригрозив вийти з неї в березні, посилаючись на деякі невиконані умови та натякаючи на розслідування Комісії з цінних паперів і бірж США та Міністерства юстиції США щодо WeWork.

Рішення SoftBank не торкнулося решти пакету заходів з порятунку, включаючи нове фінансування в розмірі $5 млрд і прискорену реалізацію раніше прийнятих зобов’язань в розмірі $1,5 млрд.

Новини по темі

Мінфін скоротив продаж держоблігацій на аукціоні в 20 разів.

Міністерство фінансів України за результатами проведення розміщень облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) 26 травня 2020 року залучило до державного бюджету 1,036 млрд грн. Це приблизно в 20 разів менше, ніж на попередньому аукціоні 19 трав...

1

Пандемія коронавірусу породила загрозу нових криз у майбутньому - ЄЦБ.

Економіка єврозони, як очікується, скоротиться приблизно на 10% цього року.

1

Сервіс таксі Bolt оцінили в $1,9 млрд

Естонський стартап Bolt залучив близько $ 109 млн інвестицій в ході нового раунду. Після цього оцінка компанії виросла майже в два рази в порівнянні з липнем 2019 року.

1

Прибуток українських банків зріс на 39%

У квітні чистий прибуток банків становив 9,2 млрд грн.

1

Ставку дохідності знизив. Мінфін залучив до бюджету 1 млрд гривень на аукціоні ОВДП

В ході аукціону ОВДП Мінфін знизив ставки за короткими гривневими паперами та залучив до бюджету понад 1 млрд гривень.

4

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie