Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Google заплатить в Ірландії 245 мільйонів доларів податків «заднім числом».

unsplash

"Дочка" Alphabet Inc Google Ireland заявила, що заплатить ірландським органам влади 218 млн євро (245 млн дол) податку на прибуток заднім числом.

Про це йдеться в останньому фінансовому звіті компанії, пише Bloomberg.

"Компанія погодилася вирішити певні податкові питання, пов’язані з попередніми роками", - заявляє Google Ireland у документах, поданих до ірландського регулятора у четвер.

Агентство додає: інформація про виплату з'явилася у фінансовому звіті за минулий рік, який закінчився 31 грудня 2020 року, але компанія заявила, що угоди досягли "після закінчення року", тобто заднім числом.

"Google відслідковує зміни у глобальній податковій реформі, яка потенційно може призвести до збільшення ставки корпоративного податку у майбутньому", - також заявили в компанії.

Нагадаємо:

Ірландія оголосила, що приєднається до міжнародної угоди, яка встановлює податки на прибуток транснаціональних корпорацій за мінімальною ставкою 15 відсотків. Штаб-квартири в країні мають Google, Apple і Facebook.

Останні кілька десятиліть Ірландія служила податковим притулком для багатьох великих технологічних компаній завдяки низькій ставці податку.

Корпорації зазвичай створюють ірландські дочірні компанії своїх компаній, які ліцензують їх інтелектуальну власність, за які дочірнє підприємство виплачує роялті.

За даними Американської торгово-промислової палати Ірландії, в Ірландії працюють близько 800 американських компаній, де працює близько 180 тис осіб.

Група із 130 країн, яка представляє понад 90% світового ВВП, попередньо схвалила введення глобального мінімального податку для корпорацій. Підписання принципової угоди міністрами фінансів країн Великої двадцятки очікується наступного тижня на зустрічі у Венеції.

Економічна правда

Два паспорти: що означатиме множинне громадянство, яке запропонував Зеленський - думки експертів.

Два паспорти: що означатиме множинне громадянство, яке запропонував Зеленський - думки експертів.

Державні чиновники з депутатами, судді, олігархи - хто тільки не втрапляв у скандал із подвійним громадянством. Скільки їх, реальних носіїв державних таємниць і пАспортів інших країн на чорний день - не знає достеменно ніхто. Навіть спецперевірки,...

3

«Постійно копають нашу землю» : як поводилися окупанти на День ЗСУ на сході.

«Постійно копають нашу землю» : як поводилися окупанти на День ЗСУ на сході.

На передовій від початку доби 5 обстрілів. Ворог провокував наших бійців і на Луганському, і на Донецькому напрямку - повідомляють у пресцентрі операції об'єднаних сил. Втрат в українського війська - немає. У свято ворог полюбляє влаштовувати пров...

4

Як змінилася українська армія за роки війни - Ігор Павловський пояснює.

Як змінилася українська армія за роки війни - Ігор Павловський пояснює.

Армія сьогодні має найвищий рівень довіри суспільства. Це також дані соціологічного опитування, проведеного інститутом майбутнього на початку листопада. Армія, попри всі складнощі свого становлення, разом із волонтерським рухом і добровольцями взя...

3

«Іхтамнєти»  на українському кордоні: чого Україні очікувати від перемовин Байдена та Путіна.

«Іхтамнєти» на українському кордоні: чого Україні очікувати від перемовин Байдена та Путіна.

У вівторок надвечір президент США Джо Байден та Росії Володимир Путін через відеозв'язок говоритимуть про Україну без України. Цій розмові передували енергетична криза у Європі, навала біженців на кордоні білорусі та польщі, а також - інформація, ...

Мовний скандал у таксі: водій відмовився везти пасажирів, які ненавидять українську мову.

Мовний скандал у таксі: водій відмовився везти пасажирів, які ненавидять українську мову.

Не поважаєш українську мову - йди пішки. Київський таксист висадив пасажирів з автівки після того, як вони заявили, що ненАвидять українську мову. Після цих слів таксист зупинив авто, попросив пасажирів покинути салон та повернув їм гроші за поїзд...

4 15

Київ засніжило, а Кличко знову обмовився

Київ засніжило, а Кличко знову обмовився

Мер Києва Віталій Кличко – відомий своїми курйозами в інтерв'ю та промовах. Під час одного з останніх інтерв'ю він вкотре зробив курйозну заяву під час розмови з журналістами. Читати на сайті: ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24...

6