«Справа Джемілєва»: у Криму допитують свідків захисту.

На засіданні підконтрольного Росії Армянського міського суду в окупованому Криму 10 червня у справі проти національного лідера кримських татар Мустафи Джемілєва сторона захисту допитала ще двох свідків – кримськотатарського активіста Куртсеїта Абдуллаєва і Едіє Джемілєву, повідомляє кореспондент проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії.

«Сьогодні першою ми допитали Едіє Джемілєву, вона давала свідчення по епізоду про недбале зберігання зброї. Едіє повідомила, що часто бувала в будинку Мустафи Джемілєва, описала двері в його кабінет, і фрамугу, яка була складовою частиною дверей і не відкривалася. Тобто, фактично, проникнення в кабінет Мустафи Джемілєва можна трактувати як злом», – розповів адвокат Микола Полозов.

За його інформацією, також в під час допиту Куртсеїта Абдуллаєва по епізоду про нібито незаконне перетинання Джемілєвим 3 травня 2014 року адмінкордону Криму з материковою Україною, свідок повідомив, що «не бачив прикордонних знаків, що вказують на наявність кордону в районі Армянська».

Разом з цим, як повідомив адвокат, до суду не з’явився раніше викликаний в якості свідка співробітник російської прикордонної служби московського аеропорту «Шереметьєво». У зв’язку з цим Микола Полозов зголосився передати повістку свідкові особисто в руки.

Наступні засідання у справі Джемілєва відбудуться 17-18 червня. Захист має намір продовжити представляти свої докази.

Читайте також: «Справа Джемілєва»: на відеозаписах звинувачення фігурують Михайло Шеремет та Іслямов – адвокат

30 квітня підконтрольний Росії суд у Армянську почав допитувати свідків захисту.

Управління Слідкому Росії в Криму 13 квітня 2020 року висунуло Мустафі Джемілєву звинувачення за трьома статтями російського Кримінального кодексу: «перетин держкордону Росії іноземним громадянином, в’їзд якому в Росію не дозволений, вчинений групою осіб за попередньою змовою (частина 3 статті 322 КК Росії); недбале зберігання вогнепальної зброї, що створило умови для її використання іншою особою, якщо це спричинило тяжкі наслідки (статті 224 КК Росії); незаконне придбання і зберігання боєприпасів (частина 1 статті 222 КК Росії)».

Мустафа Джемілєв повідомив, що має намір «довести абсурдність звинувачень російської сторони» в Європейському суді з прав людини у тих кримінальних справах, які порушені проти нього в анексованому Криму.

Радіо Свобода

«Радіо Свобода» - український інформаційний сайт, який публікує термінові новини України та світу, цікаві відео, актуальні репортажі та якісну аналітику.

https://www.radiosvoboda.org/

Путін звинувачує НАТО, Америку і Україну в змові проти Росії.

Путін звинувачує НАТО, Америку і Україну в змові проти Росії.

Америка, НАТО і колективний Захід винні у всіх бідах Росії і річниця нападу гітлерівської НІмеччини на Радянський союз – прекрасний привід нагадати про це, вважає російський президент Володимир Путін. На його думку, становленню Великої Європи від ...

Одкровення 20.06.2021 Денис Маслов

Одкровення 20.06.2021 Денис Маслов

Програма "Одкровення" Гість програми - Денис Маслов, народний депутат України

Нові загрози з Мінська: прикордонники не виключили провокації з боку Білорусі, Кордон.

Нові загрози з Мінська: прикордонники не виключили провокації з боку Білорусі, Кордон.

Українсько-білоруський кордон називали "кордоном дружби". Туди радо їздили чиновники та бізнесмени, а прикордонники обох країн зустрічалися для обміну досвідом. Проте віднедавна все змінилося. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook...

Загрози від екологічного колапсу в Криму, Про головне, 22 червня 2021.

Загрози від екологічного колапсу в Криму, Про головне, 22 червня 2021.

У випуску "Про головне" за 22 червня – сесія ПАРЄ; вакцинація робочих колективів; Читати на сайті:

Выборы в Иране: плохой пример для Путина и Лукашенко, Теории заговора.

Выборы в Иране: плохой пример для Путина и Лукашенко, Теории заговора.

Выборы без выбора, или новая головная боль для Джо Байдена и пример для диктаторов по всему миру. В Иране прошли президентские выборы, которые не сулят ничего хорошего ни самому Ирану, ни глобальной борьбе с автократами. 24 Канал онлайн – 24 Канал...

Власна платіжна картка від АТБ дає максимальну вигоду.

Власна платіжна картка від АТБ дає максимальну вигоду.

Національна мережа супермаркетів АТБ запустила власну платіжну картку, яка дозволяє скористатися максимальною знижкою З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал