Зеленський призначив майже півсотні суддів в місцеві суди.

Президент України Володимир Зеленський своїм указом №698/2019 від 17 вересня призначив 41 суддю у місцеві загальні суди.

Глава держави призначив на посади 4 суддів у Вінницькій області, 2 – у Дніпропетровській та 8 у суди Дніпра. Також посади отримали 2 суддів у Донецькій області, троє у судах Житомира, по одному у Запоріжжі та області.

Окрім того, призначено трьох суддів до місцевих загальних судів Київської області, одного – до Кіровоградської та одного до Львівської.

Зеленський також дав посаду 1 судді у місті Миколаїв, 1 – в Одесі та 1 в суді Полтавської області. 2 судді призначено до судів Рівненської області, 1 – на Тернопільщину, 1 на Харківщину та двоє до міста Харків.

Згідно указу, президент постановив призначити y місцевих загальних судах на пости 2 суддів у Херсонській області, 2 на Хмельниччині, 1 в суді Черкаської області та двох у судах Черкас.

Нагадаємо, в Україні нараховується понад дві тисячі вакантних посад суддів.

Раніше Зеленський оголосив новий конкурс із відбору суддів до ЄСПЛ від України.

Також у команді президента заявили про провал судової реформи та створили Комісію з правової реформи. До її складу потрапили бізнес-партнери Богдана, люди Порошенка та фігуранти скандалів.

Автор: UA.NEWS

Фото: Инфопорт

Новини по темі

В Одесі під райвідділом спалили автомобіль поліцейського.

В Одесі біля райвідділу підпалили автомобіль, яким користується працівник поліції.

2

Зеленський заперечує обстріли на ділянках розведення у Донбасі (видео).

На думку президента, режим тиші дотримується з обох сторін. (видео)

1

Чекала на прибуття Зеленського. В Очакові журналістка впала в рів і зламала ногу

В очікуванні прибуття президента Володимира Зеленського в Очаків одна з акредитованих журналісток впала в яму і, за попередніми даними, зламала ногу.

3

Зламався літак: Зеленський прибуде зустрічати кораблі ВМС України із запізненням.

Президент України Володимир Зеленський через технічну несправність літака не зможе прибути до Очакова зустрічати кораблі ВМС України в запланований час.

1 1

Зеленський посмертно нагородив комбрига 128-ї бригади ЗСУ (видео).

Президент публічно висловив співчуття на другий день після смерті полковника Коростельова. (видео)

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie