Міжбанк: П'ятниця пройде в 2 етапи

П’ятниця на валютному ринку пройде в два етапи.

Перший етап (до 13−14 годин) — активна робота як клієнтів, так і самих банків. Це пов’язано з тим, що в понеділок в США вихідний день (День президентів) і американські банки не працюють. Тому сьогодні в першій половині дня клієнти будуть поспішати закрити свої угоди в доларі, щоб не проводити їх ТОМ ом 15 лютого.

Другий етап (після обіду і вже до кінця сесії) — практично завершення всіх операцій і одиничні угоди на дрібні суми. В цей період часу вже спрацює традиційний п’ятничний ефект, коли ділова активність клієнтів знижується за рахунок наближення вихідних.

З урахуванням вчорашнього, несподіваного для багатьох зниження котирувань долара — більшість компаній не захоче грати в курсову рулетку і вважатиме за краще не затягувати зі своїми угодами, а закривати їх за поточним курсом.

В цілому, тренд по долару сьогодні буде залежати від дій і курсових завдань великих гравців, а по євро — багато в чому від поведінки пари євро/долар на міжнародних ринках. Там ралі по цій парі практично перейшло в режим «нон-стоп» і це продовжує формувати з євровалюти один з найцікавіших інструментів для спекулянтів.

Вчорашній вечірній вихід Нацбанку з купівлею $ 20 млн по 27,78 гривень (а регулятор дуже рідко виходить на міжбанк у такий час) — знову вилучив надлишок пропозиції валюти на торгах. І це позначиться на діях як покупців, так і продавців. Перші не будуть особливо затягувати з угодами на побоюваннях зростання котирувань, а ось другі – все-таки віддадуть перевагу спершу роздивитися, ніж відразу укладати угоди, щоб не прогадати зі своїми цінниками.

За нашими прогнозами статистика торгів 12 лютого не перевищить $ 140−170 млн при укладенні до 440−570 угод. Періодичні спроби зіграти «на підвищення» продовжаться. А ось їх успіх або невдача залежатимуть від міцності нервів у покупців і ситуативних завдань декількох великих потенційних покупців валюти. За нашими даними — вони можуть або сьогодні закрити свої обсяги в межах до $ 40−50 млн додаткового попиту на валюту, а можуть і розтягнути ці покупки на 3−4 робочі дні. Від їхніх рішень залежатиме ступінь тиску на гривню цієї п’ятниці.

Котирування міжбанку, за нашими розрахунками, 12 лютого будуть в межах: долар — коридор 27,68−27,95 грн, євро — коридор 33,50−33,90 грн.

Курс долара на Міжбанку — графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США — 27,82 / 27,84 євро — 33,68 / 33,71

Курси валют на Міжбанку
СМС -розсилка Курсів на Міжбанку

Finance.UA

«Finance.UA» - фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

Новини по темі
Вперше за два роки Нацбанк підвищив облікову ставку до психологічного максимуму.

Вперше за два роки Нацбанк підвищив облікову ставку до психологічного максимуму.

Згідно з матеріалами регулятора, основним припущенням, яке правління Національного банку України бере до уваги, залишається продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом.

УНІАН

Спалену картину Бенксі продадуть за допомогою блокчейн-технології.

Група колекціонерів мистецтва спалила картину британського художника Бенксі та вирішила її продати за допомогою блокчейн-технології, відомої як невзаємозамінний токен (NFT). Картина «Morons» (Дурні) з вартістю в близько 100 тисяч доларів, яка висм...

UA.NEWS

У Львові повідомили про замінування облдержадміністрації.

У Львові повідомили про замінування облдержадміністрації.

З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

1

Помста за кума. Як Кремль кидає  «отвєтку»  війною - Без цензури

Помста за кума. Як Кремль кидає «отвєтку» війною - Без цензури

Як Путін мститься за санкції проти Медведчука і перетворює Зеленського на Порошенка? Сьогодні у свіжому "Без цензури" із Богданом Буткевичем. Одразу після рішення Володимира Зеленського атакувати Віктора Медведчука "Без цензури" прогнозував – Путі...

2 1

Фото Марсу з майбутнього та колісниця з минулого, Science блог, 4 березня 2021.

Фото Марсу з майбутнього та колісниця з минулого, Science блог, 4 березня 2021.

У свіжому випуску Science за 4 березня – марсохід NASA Perseverance за 2 тижні своєї робити надіслав понад 6 тисяч фото Марсу. Під час археологічних розкопок в італійських Помпеях, науковці знайшли велику чотириколісну церемоніальну колісницю. 24 ...

Львівський патрульний застрелився одразу після шикування: деталі.

Львівський патрульний застрелився одразу після шикування: деталі.

Поліцейський вранці заступав на зміну. Він отримав зброю, зайшов у біотуалет на території управління патрульної поліції Львівщини, де вистрелив собі в голову. Відомо, що чоловік був родом з Волині З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися...

Чи буде нинішнє покоління жити за перемоги судової реформи -  «Час Ч».

Чи буде нинішнє покоління жити за перемоги судової реформи - «Час Ч».

Чи буде нинішнє покоління жити за перемоги судової реформи? Міністерство охорони здоров’я, як вірус, та чому пертворилося на найбільшого антивакцинатора? Про це і не тільки Романа Чайка запитає Ірину Шибу - виконавчу директорку фундації Dejure. Не...

1

Окупанти не готові до масштабних дій на Донбасі, – Жданов.

Окупанти не готові до масштабних дій на Донбасі, – Жданов.

Останнім часом є надзвичайно багато провокацій з боку ворога, а також обстрілів, через які гинуть та отримують поранення наші армійці. Зараз російські окупанти готуються до обстрілів. Читати на сайті:

2 4