Кубок світу з біатлону. Українці не потрапили в топ-10 чоловічої гонки переслідування в Рупольдінгу

Українці не зуміли пробитися в топ-10 чоловічої гонки переслідування на етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Рупольдінгу.

Кращий результат показав Артем Прима, який посів 11-те місце з двома промахами.

Також Україну в гонці представляли Сергій Семенов і Антон Дудченко, які зайняли 40-е і 29-е позиції відповідно. Їх співвітчизник Дмитро Підручний зійшов з дистанції.

Виграв гонку француз Мартен Фуркад. Другим до фінішу прийшов його співвітчизник Кентен Фійон-Майє, третім - норвежець Ветлі Шостад Крістіансен.

Результати гонки:

1. Мартен Фуркад (Франція) - 31.26,8 (0+0+0+0)

2. Кентен Фійон-Майє (Франція) - 17,6 (0+0+1+0)

3. Ветлі Шостад Крістіансен - 46,0 (0+0+0+1)...

11. Артем Прима (Україна) - 1.09,0 (0+1+1+0)...

29. Антон Дудченко (Україна) - 2.48,6 (0+1+0+0)...

40. Сергій Семенов (Україна) - 3.24,7 (0+1+1+0)...

Дмитро Підручний (Україна) зійшов з дистанції (1+1+3+2)

У жіночій гонці переслідування етапу Кубка світу в Рупольдінгу кращою була Віта Семеренко, яка стала восьмою.

Напередодні збірна України посіла восьме місце за підсумками чоловічої естафети на цьому ж етапі Кубка світу з біатлону.

НВ

Новини по темі

Перший в історії. Ф'юрі підкорилося фантастичне досягнення в боксі

І це дійсно неймовірний результат.

1 2

Леванте сенсаційно виграв у Реала

Валенсіци виявилися сильнішими за мадридців. 22-го лютого в рамках 25-го туру іспанської Ла Ліги Леванте грав на своєму полі з мадридським Реалом, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА. І Валенсії команді вдалося перемогти в цьому поєдинку з рахунком 1:0 завд...

1

«Реал» віддає лідерство «Барселоні» напередодні Ель Класіко.

25 тур Примери приніс зміну лідера

1

Український боксер Берінчик захистив пояс WBO International.

Денис Берінчик захистив пояс інтернаціонального чемпіона за версією Всесвітньої боксерської організації (WBO International) у ваговій категорії до 61,2 кілограма.