«Палки», «бритви» та метал. Як виглядали незвичайні смартфони у 2000-х

1

Колись, давним давно, мобільні телефони не мали такої кількості функцій та додатків, але зовнішній вигляд їх був набагато різноманітнішим. У другій половині 2000-х, після того як вийшов перший айфон від Apple, дизайн смартфонів різних брендів ставав все більш схожим на айфони. Вони перетворилися на чорні прямокутники з великим екраном.

Сучасні смартфони змагаються між собою не оформленням, а функціоналом — кількістю камер, якістю екрану та обсягом пам’яті. Тенденцію порушив смартфон Gem Project від компанії Essential Енді Рубіна. У нього нестандартно витягнутий екран і яскрава задня панель, яка переливається різними кольорами.

Редакція UA.News згадала найнезвичайніші мобільні телефони минулого десятиліття, коли техногіганти ще експериментували з їхнім зовнішнім виглядом.

Motorola RAZR V3

Мобільний телефон, названий бритвою (RAZR від razor, бритва англійською) завдяки своїй товщині — всього 14 мм, що все одно більше, ніж у сучасних смартфонів. Для тих років RAZR виглядав надеффектно — тонкий, блискучий корпус, безкнопкова клавіатура з синім підсвічуванням.

Пізніше журнал Forbes відніс RAZR V3 до одного з культових мобільних телефонів світу.

Nokia-«паличка» 7280 і 7380

В середині 2000-х з дизайном телефонів особливо експериментувала компанія Nokia. Спочатку дизайнери загравали з кольором і матеріалами, не наважуючись чіпати клавіатуру. У моделях 7280 і 7380 експеримент зайшов занадто далеко — клавіатуру там замінили коліщатком, а самі телефони виконали у вигляді стильних довгастих аксесуарів. Втім, рішення розкритикували — коліщатко виявилося незручним, а хитромудрий дизайн робив телефони виключно жіночими.

Samsung P730

Незважаючи на камери з низькою роздільною здатністю, люди в 2000-х уже знали що таке селфі. В тому числі, завдяки незграбній розкладачці Samsung P730. На відміну від традиційної розкладачки, верхня половина цього телефону могла обертатися в різні боки, що робило зручною зйомку селфі або використовувати телефон як фотоапарат.

Samsung P730 був оснащений двома екранами — повноцінним TFT та зовнішнім LED-екраном, який показував дату і час. Головним недоліком телефону була громіздкість — зовнішній вигляд псували антена і джойстик, винесений на поворотну вісь кришки.

Автор: Лев Шевченко

Фото: TheSmartLocal

Новини по темі

Вчені вперше виявили примата з шістьма пальцями

2

Певно, цей палець допомагає руконожкам хапатися за гілки.

Вчені виявили гормон, пов'язаний з розвитком аутизму.

1

Нестача гормону в організмі вагітної жінки може викликати зміни в мозку її  дитини.

У NASA показали фото спіральної галактики

2 1

NASA представило знімок галактики NGC 4380, зроблений космічним телескопом «Хаббл». NGC 4380 — спіральна Галактика, яка знаходиться у сузір’ї Діви та входить в однойменне скупчення. Галактику відкрив британський астроном Джон Гершель ще у 18...

Ford відкриє 125 тис. зарядних станцій в 21 країні світу

2 1

Американський автовиробник Ford анонсував доступ своїх електромобілів, включаючи електрокросовер Mach E в стилі Mustang, до зарядної екосистеми Ford Charging Solutions.