Ситуація складна: у МОЗ розказали про рівень захворюваності на COVID-19 у регіонах України.

Рівень захворюваності на коронавірус перевищений у 21 області / фото УНІАН, Прядко Денис

Рівень захворюваності на коронавірус перевищений у 21 області / фото УНІАН, Прядко Денис

В Україні погіршується ситуація з поширенням коронавірусу. Так, станом на 18 вересня 2021 року у Києві та 21 області перевищений рівень захворюваності на COVID-19, а у 10 регіонах - зростає динаміка госпіталізацій.

Про це свідчать показники станом на 18 вересня, які опублікувало МОЗ.

Для "зеленої" зони карантину рівень захворюваності має бути до 75 випадків на 100 тисяч населення. Наразі цей показник не перевищений лише у трьох областях: Закарпатській, Кіровоградській та Миколаївській.

Наприклад, у Києві рівень захворюваності становить 150 на 100 тисяч населення, у Тернопільській 194 на 100 тисяч. Найвищий показник у Чернігівській області — 303 на 100 тисяч населення.

Крім того, станом на 18 вересня динаміка рівня госпіталізацій не відповідає нормам "зеленої" зони у 10 областях: Вінницькій, Дніпропетровській, Закарпатській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Сумській, Харківській та Хмельницькій.

Читайте також Україна – у лідерах Європи за темпами поширення коронавірусу

У середньому по Україні рівень захворюваності становить 127 на 100 тисяч населення, коефіцієнт виявлених випадків — 8,1% (норма — менш ніж 4%). Охоплення тестуванням, рівень та динаміка госпіталізацій, а також заповненість ліжок у середньому по Україні не перевищені.

Дані МОЗ станом на 18 вересня 2021

Нагадаємо, з 24 лютого (і принаймні до 1 жовтня) в Україні діє адаптивний карантин: регіони поділяють на "зелену", "жовту", "помаранчеву" та "червону" зони, де карантинні обмеження залежать від епідемічної ситуації.

З 20 вересня в Україні запрацюють нові карантинні обмеження, які передбачають певні бонуси для вакцинованих. Після цієї дати в Україні можуть оголосити "жовту" зону карантину , оскільки ситуація з коронавірусом погіршується.

Інфографіка УНІАН

Інфографіка УНІАН

Коронавірус в Україні: що відомо

Як писав УНІАН, в Україні минулої доби виявлено 6234 нових випадків COVID-19, зокрема, захворіли 689 дітей та 89 медпрацівників.

З коронавірусною хворобою було госпіталізовано 1719 осіб, померли – 79 осіб, одужали – 1763.

Найбільша кількість підтверджених випадків захворювання вчора була зареєстрована у Харківській (761), Львівській (585), Дніпропетровській (434), м. Київ (416) та Одеській (399) областях.

За весь час пандемії в Україні на COVID-19 захворіли уже 2 млн 344 тис. 398 осіб; одужали - 2 млн 230 тис. 306 осіб; 54 тис. 829 померли.

Вас також можуть зацікавити новини

Автор: Вікторія Гордієнко

УНІАН

«УНІАН» - читайте ТОП-новини політики в Україні та світі, найостанніші політичні новини від інформаційного агентства УНІАН.

https://unian.ua/

Новини по темі
Зеленський ще остаточно не визначився, –  «слуга народу»  Фролов про ймовірну відставку Тарана.

Зеленський ще остаточно не визначився, – «слуга народу» Фролов про ймовірну відставку Тарана.

У ЗМІ у вересні з'явилася інформація про те, що міністра оборони Андрія Тарана можуть відправити у відставку. Однак щодо цього питання Володимир Зеленський ще остаточно не визначився. ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал он...

1

Поставити Путіна в незручну ситуацію, – Фурса про знижку для Росії на транзит газу.

Поставити Путіна в незручну ситуацію, – Фурса про знижку для Росії на транзит газу.

Україна пропонує Росії знижку у 50% на транзит газу. Якщо країна-агресорка погодиться – ціна на нього може суттєво впасти. ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал ...

1 25

Дуже ефективно, – Комісаренко виступив за змішування вакцин.

Дуже ефективно, – Комісаренко виступив за змішування вакцин.

Вакцинація наразі є єдиним шляхом ефективної боротьби з коронавірусом. Але до цього треба звичайно додати і протиепідеміологічні заходи. Читати на сайті:

«98% пацієнтів – невакциновані»: страшні кадри коронавірусу в Харкові.

«98% пацієнтів – невакциновані»: страшні кадри коронавірусу в Харкові.

В Україні за добу від коронавірусу померли 330 пацієнтів, захворіло майже 15 тисяч осіб. У багатьох регіонах лікарні переповнені, а лікарі "швидкої" за день обслуговують десятки пацієнтів. Спецрепортаж про те, як хворих на коронавірусну хворобу ря...

«Схитрувати не вийде» : До яких обмежень готуватися мешканцям Києва у разі  «червоної»  зони /включення.

«Схитрувати не вийде» : До яких обмежень готуватися мешканцям Києва у разі «червоної» зони /включення.

Київ за кілька днів може перейти до "червоної» зони карантину. Прогнозує столичний голова Віталій Кличко. У п'ятницю Комісія з надзвичайних ситуацій мала узгодити точну дату, натомість затвердила перелік протиепідемічних обмежень, які запровадять ...

Олександр Пономарів - законодавець сучасної культури мови - ГЕН УКРАЇНЦІВ з Іриною Фаріон.

Олександр Пономарів - законодавець сучасної культури мови - ГЕН УКРАЇНЦІВ з Іриною Фаріон.

Мовознавець лицарського гарту, законодавець сучасної культури мови, кодифікатор правописних норм, перекладач, журналіст, професор, академік та розвінчувач ліберального гасла "єдина країна - єдіная страна". Про Олександра Пономарева - ідеолога агре...