ПриватБанк розробляє новий продукт «Айді-чек»

Зараз у світі розвивається тренд біометричної ідентифікації користувачів. Тому ПриватБанк почав роботу над новою технологією, яка дозволить замінити пароль, що прилітає в Приват24, на біометричні дані клієнта.

Про це Finance.ua розповіла Наталія Кангіна, директор з розвитку digital продуктів Mastercard Україна.

Читайте також: ПриватБанк презентував технологію FacePay

“Існує пасивна і активна біометрія. Активна біометрія – це дії, які клієнту необхідно здійснювати під час купівлі: відбиток пальця, FaceID, тобто вчинення якихось дій. Зараз впроваджується один з наших продуктів “Айді-чек”, який дозволяє замінити стандартний пароль, який прилітає, а клієнт буде використовувати свої біометричні дані», – розповіла Наталія Кангіна.

Читайте також: Оновлення Приват24. Що змінилося?

За її словами, наступний етап – пасивна біометрія, поведінкова.

«Це те, що ідентифікує клієнта без будь-яких додаткових дій. Система вміє створювати унікальний цифровий профіль клієнта. Вона використовує кілька видів ваших параметрів: гаджет, локація, як ви тримаєте свій телефон, як друкуєте, які робите паузи між натисканням клавіш. Все це створює унікальний профіль користувача. Система збирає і аналізує близько 300 параметрів клієнта» – додала вона.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie