Влада Китаю вирішила покарати Didi за ІРО в Нью-Йорку і запровадить «безпрецедентні» санкції.

Китайська влада може накласти «серйозні, а можливо, і безпрецедентні санкції» на сервіс таксі Didi за те, що той провів первинне розміщення акцій на Нью-Йоркській фондовій біржі всупереч рекомендаціям влади. Про це з посиланням повідомляє Bloomberg, на яке посилається Forbes.

За словами співрозмовників агентства, регулятори заявили, що рішення компанії вийти на біржу є «викликом авторитету Пекіна», і розглядають кілька можливих покарань. Серед них – штраф, призупинення певних операцій, залучення державного інвестора і навіть примусовий делістинг компанії або відкликання акцій, які котируються на американській біржі.

Поки що ці обговорення перебувають на початковій стадії, однак в результаті до Didi можуть застосувати навіть більш жорсткі санкції, ніж до Alibaba Group, повідомили джерела. Навесні китайська влада в рамках антимонопольного розслідування оштрафували Alibaba на рекордні $2,8 млрд.

Didi провела IPO в Нью-Йорку наприкінці червня. В ході розміщення вона залучила близько $4,4 млрд, що зробило його другим (після Alibaba Group) найбільшим лістингом китайської компанії в США.

Через два дні після ІРО китайське Управління з питань кіберпростору (CAC) почало розслідування щодо Didi, вимагаючи на час перевірки перестати реєструвати нових користувачів. Регулятор заявив, що розслідування необхідне для «забезпечення безпеки даних». Пізніше CAC повідомило, що сервіс таксі повинен бути вилучений з китайських магазинів додатків.

Як писала The Wall Street Journal, владу Китаю обурило те, що в результаті лістингу на американській біржі дані китайські користувачів Didi можуть потрапити до іноземців. За кілька тижнів до IPO регулятори запропонували компанії перенести розміщення, щоб провести перевірку інформаційної безпеки, розповідали джерела газети.

За інформацією співрозмовників Bloomberg, китайські регулятори підтримували ідею IPO, але дійсно турбувалися про збереження даних Didi. За словами одного з джерел, стурбованість, зокрема, викликав випадок, коли сервіс таксі розкрив інформацію про поїздки китайських чиновників.

Регулятори не заборонили компанії виходити на біржу безпосередньо, але були впевнені, що Didi послухає їх рекомендації і перенесе розміщення, розповіли джерела Bloomberg. У свою чергу, китайська компанія за відсутності прямої заборони на IPO вирішила його не відкладати.

Нагадаємо, акції сервісу таксі Didi обвалилисяпісля того, як в офіс компанії прийшла поліція.

Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

Україна здобула перше  «срібло» , точно буде медаль у боксі.

Україна здобула перше «срібло» , точно буде медаль у боксі.

Спека не завадила українському плавцю Михайлу Романчуку вибороти срібну медаль. Це перше срібло України на Олімпіаді-2020. Спортсмен проплив 1500 метрів вільним стилем і поступився американцю лише на 66 мілісекунд. Також в українців є успіхи в бок...

Українські переможці міжнародних олімпіад можуть залишитися без премії від президента.

Українські переможці міжнародних олімпіад можуть залишитися без премії від президента.

6 місце серед 107 команд світу. Українські старшокласники гідно показали себе на міжнародних олімпіадах із математики, фізики та інформатики. За юних хіміків ще тримаємо кулаки - конкурс закінчиться в перших числах серпня. Попри це ми вже маємо 6 ...

Канадские зарисовки и козлы на крыше 010821

Канадские зарисовки и козлы на крыше 010821

Все ролики о стройке

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку.

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку.

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку. Також внаслідок зливи потрощило авто, дерева попадали на дорогу, проте станом на зараз ускладнень у русі немає. Відео із соцмереж.

1

Боротьба з амброзією. У Дніпрі тестують новітню речовину

Боротьба з амброзією. У Дніпрі тестують новітню речовину

Період алергій - уже за кілька тижнів. Алергенний бур’ян - амброзія от-от має розквітнути. У Дніпрі місцева влада оголосила війну диким кущам. І замість традиційно вирізати їх - спробували рослину труїти спеціальними хімікатами. Скільки це коштує ...

Шевченко йде з посади тренера збірної України

Шевченко йде з посади тренера збірної України

Андрій Шевченко йде з посади тренера збірної України з футболу – закінчився контракт. Він був наставником команди впродовж 5 років. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Tel...

1 1