Зміна клімату та інфекційні хвороби стали головними глобальними загрозами — FT.

Опитування свідчить про те, що люди почали більше перейматися кліматичною кризою.

Опитування людей із 14 країн показує, що найбільше люди зараз бояться наслідків кліматичних змін та виявлення нових невідомих хвороб, пише Financial Times.

Люди в усьому світі майже однаково стурбовані зміною клімату та поширенням інфекційних хвороб, згідно з даними дослідницького центру Pew.

Більшість з усіх респондентів заявляють, що обидві проблеми є ключовими загрозами для їх країн. Загалом, опитані найчастіше згадували саме екологічні проблеми та циркуляцію інфекційних хвороб, ніж інші загрози, такі як тероризм, кібератаки, поширення ядерної зброї, економічні негаразди та масова міграція.

У США про стурбованість зміною клімату повідомили 62 відсотки опитаних, саме стільки респондентів назвали це основною загрозою. Однак 78 відсотків опитаних американців вважають головною загрозою поширення інфекційних хвороб.

Висновки опитування свідчать про те, що США мають найширший внутрішній ідеологічний розкол щодо проблеми зміни клімату: 89 відсотків лібералів розглядають це як головну загрозу, тоді як про зміну клімату згадувала лише незначна частина консерваторів.

В Японії зміна клімату посідає четверте місце у «рейтингу загроз» після інфекційних хвороб, кібератак та поширення ядерної зброї, проте чотири з п'яти громадян все ще вважають кліматичну кризу основною проблемою.

Зміна клімату також була четвертою найбільш часто цитованою проблемою в Австралії, де 59 відсотків громадян оцінили її як основну загрозу.

Читайте також: Байден запросив Путіна і Сі Цзіньпіна на віртуальний кліматичний саміт

Проблема зміни клімату стає дедалі серйознішою. Серія сильної посухи у Європі з 2014 року є найкритичнішою за понад дві тисячі років.

Дослідження проаналізувало кільця дерев починаючи з часів Римської імперії. Вчені заявили, що глобальне потепління є найбільш вірогідною причиною недавнього зростання екстремальної спеки.

Дивіться спецтему: Коронавірус у світі Повільні темпи вакцинації руйнують перспективи відновлення світової економіки — FT Країни, у яких темпи вакцинації повільні, втрачають шанси на економічне відновлення після кризи. Нова хвиля коронавірусу в Європі виходить з-під контролю — FT Лікарні заповнюються по всьому континенту в міру поширення нового варіанту вірусу та дефіциту вакцин. За минулу добу в Україні діагностували понад 10 тисяч нових ковід-випадків За весь час пандемії в Україні 1 755 888 осіб захворіли на коронавірус. У світі за весь час пандемії діагностували 131 млн випадків COVID-19: карта Україна піднялася на 16 місце за захворюваністю, і тепер знаходиться між Іраном і Перу. У США спостерігається четверта хвиля епідемії COVID-19 - епідеміолог Остерхольм запевнив, що наявні вакцини ефективні проти нових мутацій коронавірусу.

Підготував/ла : Анастасия Гурин

Дзеркало Тижня

«Дзеркало Тижня» - Останні новини України й світу. Лише достовірні новини політики, економіки, світу, культури й науки.

https://zn.ua/ukr/

Новини по темі
Ліберальний штам «русского мира»

Ліберальний штам «русского мира»

Ідея про те, що Росія може стати демократичною і навіть ліберальною, має прибічників і на Заході, і в Україні. На думку «росієоптимістів», РФ стала на шлях авторитаризму з приходом каґебіста Владіміра Путіна, який знищив здобутки єльцинської епохи.

Український тиждень

Соляна шахта Соледару, виноробня у Бахмуті, Святогірська лавра.

Соляна шахта Соледару, виноробня у Бахмуті, Святогірська лавра.

"Підсумки тижня" продовжують серію матеріалів про літній відпочинок саме в Україні. Це мабуть передусім для тих, хто не встиг вакцинуватися і не планує їхати за кордон. Курорти Чорного та Азовського морів, а ще Львівщину ми вже показували. А цього...

Нью-Йорк на Донбасі: українське містечко з німецькою історією -  «Європа у фокусі»  - DW Ukrainian.

Нью-Йорк на Донбасі: українське містечко з німецькою історією - «Європа у фокусі» - DW Ukrainian.

Дивіться європейський тижневик щопонеділка на каналі "DW Українською". Сьогодні - з такими темами: 00:00 Туреччина: небезпечний слиз у морі 05:19 Україна: Нью-Йорк на Донбасі 11:01 Великобританія: брак далекобійників через Brexit 16:25 Данія: біже...

1

ПАРЄ розгляне резолюцію на захист кримських татар

ПАРЄ розгляне резолюцію на захист кримських татар

У Страсбурзі з 21 червня розпочне літню сесію Парламентська асамблея Ради Європи. На її порядку денному, серед інших питань, буде розгляд резолюції щодо прав кримських татар в окупованому Криму. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebo...

Україна закупить у Великої Британії військові кораблі.

Україна закупить у Великої Британії військові кораблі.

Уряд Великої Британії передасть Військово-морським Силам ЗСУ відразу 2 тральники. Їх закуплять у 2021 році. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

У Львові виставили до почитання ікону з мощами Івана Павла II.

У Львові виставили до почитання ікону з мощами Івана Павла II.

З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

Спорт влітку. Як тренуватися у спеку і не нашкодити здоров’ю. Поради фітнес-тренерів і медиків

Спорт влітку. Як тренуватися у спеку і не нашкодити здоров’ю. Поради фітнес-тренерів і медиків

Літо - це не лише активності для дітей, а й для дорослих. Хоча справжні спортсмени тренуються у будь-яку пору року. Але інколи тренування можуть стати фатальними. У столичному фітнес-центрі помер один із відвідувачів. Йому стало зле на біговій дор...