«Сподіваюся нікого не образити». Шерон Іскі розповіла, чому в наглядовій раді ПриватБанку працюють іноземці

Ані МВФ, ані іноземні уряди не намагаються прямо або побічно контролювати ПриватБанк — тим паче через незалежну наглядову раду.

Про це в інтерв'ю НВ Бізнес розповіла голова наглядової ради ПриватБанку Шерон Іскі.

«Всі чотири іноземці у наглядовій раді Привату — вихідці з різних країн. Ми не сприймаємо себе як іноземних ворогів. Ми тут запрошені експерти, найняті урядом, щоб захищати його інтереси, і докладаємо максимум зусиль в роботі», — сказала вона.

За її словами, присутність іноземців у наглядовій раді ПриватБанку необхідна, щоб Україна зробила «стрибок у світову економіку в найближчому майбутньому», а для цього «їй потрібні люди, які вже робили це, допомагали створювати подібні системи по всьому світу».

«Сподіваюся нікого не образити, але іноземці трохи старше, тому у нас більше досвіду роботи в різних економічних реаліях і більше досвіду у вирішенні тих проблем, з якими зараз стикається українська економіка і ПриватБанк. А ще на іноземців менше впливає система відносин, яка існує в Україні. Ми у меншій мірі схильні до ризику прямого або непрямого тиску. У нас немає політичних зв’язків або інтересів. Ми тут з конкретною метою», — сказала Іскі.

Вона підкреслила, що мета наглядової ради — не тільки максимізувати ринкову вартість ПриватБанку і його дивіденди, але підготувати банк до приватизації, домогтися грошового відшкодування збитків, завданих банку протиправними діями.

«Ці цілі визначені акціонером. Ми не вибираємо завдання, це робить акціонер — держава Україна «, — сказала вона.

Повну версію інтерв'ю з головою наглядової ради ПриватБанку Шерон Іскі читайте на НВ Бізнес.

Новини по темі

За травень борги за зарплатами зросли майже на 5%

На 1 червня 2020 року заборгованість з виплати заробітної плати збільшилася на 4,9%.

1

Бізнес, політика чи дорога іграшка. Скільки коштує запустити і підтримувати телеканал в Україні

В Україні тільки у відкритому доступі «на супутнику» понад 50 телеканалів, але запускаються нові. Невже це прибутковий бізнес? І чому деякі телеканали самі платять за доступ до абонента?

1

Вже нижче 60 мільярдів гривень: українці скорочують борги за комуналку.

Заборгованість населення України по оплаті житлово-комунальних послуг на кінець травня 2020 року скоротилася на 5,2% у порівнянні з квітнем 2020 року – до 59,9 мільярда гривень.

1

ТОП-5 легкових авто, які найчастіше купували українці у червні.

У червні українці придбали та зареєстрували 7,3 тис. нових легкових авто.

1

Хто першим забере вашу роботу: робот чи гіг?

Цікава штука технологічний прогрес: вабить ідея мати максимальні можливості буквально на кінчиках пальців, але лякає перспектива втратити роботу і бути заміненим роботом. Або гігом?

3

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie