11-річний харків'янин склав іспит Кембриджського університету з англійської – у чому секрет вундеркінда.

Він відзначився феноменальною пам'яттю. Поставив три рекорди України зі швидкості читання, знання столиць країн світу та наукових назв тварин. Харків'янин Лев Бондаренко знову здивував своїми здібностями. Цього разу 11-річний хлопець склав міжнародні іспити Кембриджського університету з англійської. Та отримав сертифікат найвищого рівня зі знання мови. Про те, як досконало вивчити англійську, у вундеркінда дізнавалася журналістка "5 каналу" Оксана Нечепоренко.

У 2 з половиною читав самостійно, у 8 – мав три рекорди України, а нині в 11-ть – бездоганно оволодів англійською. Та попри власну геніальність він – звичайний підліток. У Кембриджському центрі оцінювання в одній із приватних шкіл Харкова – найперше цікавиться тим, де тут їдальня.

У руках у Лева Бондаренка – сертифікат, що підтверджує рівень його знань з англійської. За шкалою Кембриджського університету – він найвищий.

"Це говорить про те, що він абсолютно все чує, що говорять іноземці. Він може читати будь-яку літературу сучасу, будь-які статті. Він може спілкуватися з будь-якими людьми", – пояснює Сергій Бойко, викладач англійської.

Про що саме йдеться, стає зрозуміло під час спілкування. 11-річний підліток із викладачем із легкістю спілкується хвилин 10 – чистою англійською.

Не натішиться успіхам сина – мама Лева. Саме вона ознайомила його з англійською мовою ще змалечку. Та вивчив її хлопець самостійно.

"Він почав читати статті в Вікіпедії англійською. Тому що він сказав, що переклад не дуже якісний. Він каже – краще читати англійською", – каже мама Лева Бондаренка Ольга Звянцева.

Та таких результатів сина мама зовсім не очікувала. Вражені знаннями хлопця були і педагоги, які приймали тест у хлопця.

Утім, за кілька хвилин від початку спілкування були надзвичайно вражені словниковим запасом хлопця та здатністю дискутувати на різні теми.

Як результат Лев отримав максимальні бали з читання, письма та спілкування.

Єдиний, кого не дивує такий результат, мабуть, сам Лев. Каже, головне – бажання, а за підручники можуть слугувати соцмережі та інтернет.

"Треба просто дивитися багато з субтитрами. Це для мене спрацювало. Я б не назвав це навчанням, тому що я відпочиваю, розслабляюся. Як більшість з вас дивиться ютуб російською, я дивлюся його англійською", – каже сам Лев.

У майбутньому планує стати морським біологом та вивчити японську. А поки що після всіх інтерв'ю – оцінює місцеву їдальню. Куховарство за рецептами англійською – ще одне із захоплень Лева.

Оксана Нечепоренко, В’ячеслав Кузьменко, Харків "5 канал"

5 канал

«5 канал» - актуальні, ексклюзивні та останні новини і відеосюжети, інтерв'ю з цікавими людьми, політиками, зірками та багато іншого з життя України та світу

https://www.5.ua/

COVID-19 в Україні вируватиме ще два роки. Прогноз науковців та план Зеленського щодо вакцинації

COVID-19 в Україні вируватиме ще два роки. Прогноз науковців та план Зеленського щодо вакцинації

Коронавірус в Україні вируватиме ще два роки. Такий прогноз науковців КПІ та Інституту епідеміології й інфекційних хвороб. Цьому сприятиме дефіцит вакцин, і як наслідок, украй низькі темпи імунізації. А ще - недотримання правил карантину. Поки ж в...

1

Репер-пропагандист Баста в Україні - Час новин: підсумки дня – 05.

Репер-пропагандист Баста в Україні - Час новин: підсумки дня – 05.

Захворюваність на COVID-19 в Україні впала, але влітку можливий новий спалах через індійський штам, до якого вразливі навіть ті, хто вже перехворів. Лікарня з COVID-пацієнтами була обстріляна бойовиками в Красногорівці, напад кваліфікують як терак...

1 18

Данілов не належить до близького оточення Зеленського, – Гайдай, Що це було.

Данілов не належить до близького оточення Зеленського, – Гайдай, Що це було.

"Драйвером" процесу різких рішень у політиці став секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов. Водночас відповідний процес не системний, й поки що Данілов не належить до близького оточення Володимира Зеленського. Читати на сайті:

1 3

Баста в Києві. Як репер-пропагандист, який виступав в окупованому Криму, потрапив в Україну

Баста в Києві. Як репер-пропагандист, який виступав в окупованому Криму, потрапив в Україну

Поцікавишся чий Крим - отримаєш на горіхи. Охоронці російського репера "Басти", якого днями впустили на територію України, напали на чоловіка в центрі Києва за те, що він нагадав музиканту, що Крим - це Україна. Російський виконавець приїхав до Ки...

Riffmaster - на свободі. Журналісти  «5 каналу»  навідалися до Андрія Антоненка додому / Ексклюзив

Riffmaster - на свободі. Журналісти «5 каналу» навідалися до Андрія Антоненка додому / Ексклюзив

Півтора року свого життя Андрій Антоненко провів за ґратами. Через обвинувачення, яке він називає абсурдними. 30 квітня Шевченківський районний суд столиці дозволив Ріффмастеру повернутися додому. До дружини та двох дітей, яких він не бачив, поки ...

Свіжі президентські рейтинги. Володимир Зеленський знову нарощує відрив

Свіжі президентські рейтинги. Володимир Зеленський знову нарощує відрив

Свіжі президентські рейтинги. Володимир Зеленський знову нарощує відрив З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал