Три знаки, яким не пощастить у рік Бика

Рік Білого Металевого Бика принесе для деяких знаків виклики та неприємні пригоди – вони перебуватимуть у напрузі, тривозі та емоційних сплесках.

Зокрема, як OBOZREVATEL розповіла тарологиня і прогнозистка Ольга Соломка , у 2021-му не надто таланитиме тим, хто народився у рік Дракона, Кози та Собаки.

Для Дракона (1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012) рік обіцяє бути бурхливим та непередбачуваним, сповненим емоційних сплесків, з якими доведеться якось боротися. Їх тягнутиме спробувати все на світі, лізти кудись у незвідане, отримувати по руках і все одно прагнути адреналіну.

Найбільше прикрощів, утім, завдаватиме власна емоційна нестабільність, через яку можуть страждати і самі Дракони, і їхнє оточення. Тому в родині можуть бути досить неприємні моменти, коли стосунки загострюються через різкі слова чи невмотивовані вчинки.

Чимало пригод очікує і Козу (1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015), яка захоче себе випробувати, перевірити на міцність і братиме участь у різних змаганнях та протистояннях, таким чином постійно нариваючись на різні виклики та скандали. Напруження подекуди може бути досить сильним і навіть небезпечним. Тому краще віддавати перевагу все ж мирним і цивілізованим змаганням.

Собака (1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018) теж не зможе цього року розслабитися, бо очікує, що з-за кожного рогу ось-ось вигулькне якась несподіванка, і частіше за все вона не буде приємною. Тому вона постійно перебуватиме у напрузі і тривозі, бо все потрібно буде тримати під контролем. Особливу увагу потрібно звертати на фінанси, які мають тенденцію кудись зникати, зокрема через неуважність, шахрайство та крадіжки.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

 • раніше Соломка склала гороскоп для тих, хто народився в рік Щура. За її словами, у 2021 році в них розв'яжуться важливі майнові питання та поліпшиться особисте життя.

 • Люди, народжені в рік Свині (Кабана), за її словами, можуть стати фінансово успішними у 2021 році.

 • Ті, хто народився у рік Бика, відповідно до гороскопа Соломки, у 2021-му почуватимуться справжніми господарями: їм щаститиме в усіх життєвих сферах.

 • Тиграм Металевий Бик принесе спілкування і встановлення нових зв'язків для започаткування власного бізнесу, а у Котів з'явиться набагато більше можливостей та пропозицій.

 • У тих, хто народився у рік Дракона, 2021-й буде бурхливим та непередбачуваним, сповненим емоційних сплесків. На допомогу можуть прийти медитативні чи дихальні практики.

 • У Змій рік обіцяє бути творчим – захочеться займатися прекрасними речами, що роблять світ навколо нас більш гармонійним. Змін зазнає особисте життя та навіть зовнішність, а кар'єра може піти вгору.

 • Соломка дала прогноз здоров'я для всіх знаків на 2021 рік. Вона порадила Ракам зміцнити спину, а Левам – правильно харчуватися.

 • Також тарологиня розповіла, що 2021 року в багатьох знаків зодіаку вируватиме особисте життя: Водолії можуть почати нові стосунки, а Близнюки – знайти справжнє кохання.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Волю Стерненку, Free Raffmaster! Як активісти їздили до резиденції Зеленського і чим все закінчилося.

Волю Стерненку, Free Raffmaster! Як активісти їздили до резиденції Зеленського і чим все закінчилося.

Не мовчати - закликали Володимира Зеленського зо дві сотні мітингарів, які приїхали до його резиденції. Вимагали відреагувати на багатотисячні мітинги, які відбувалися напередодні під Офісом президента. Тодішній протест спалахнув через рішення Оде...

4 5

STREAM! «Ні з’їзду суддівської нечесті!» - Акція протесту в Києві.

STREAM! «Ні з’їзду суддівської нечесті!» - Акція протесту в Києві.

Акція протесту "Ні з’їзду суддівської нечесті!". Її учасники протестують проти проведення з’їзду суддів, на якому планують призначити нових членів Вищої ради правосуддя та суддю Конституційного Суду. Учасники акції закликають не проводити з’їзд су...

4

Попри пандемію та карантин: як у світі відзначали Міжнародний жіночий день.

Попри пандемію та карантин: як у світі відзначали Міжнародний жіночий день.

Рівна оплата праці, викорінення расизму й ґендерної дискримінації та боротьба з домашнім насиллям. Із такими вимогами виходили на марші жінки в різних країнах. Головним кольором протестів став фіолетовий - один із символів боротьби за рівноправ'я....

1 3

Драйвове 8 березня, або як у Києві пройшло «Велике Жіноче Ралі».

Драйвове 8 березня, або як у Києві пройшло «Велике Жіноче Ралі».

Уже 23 рік поспіль у столиці відбувається велике жіноче ралі. Це аматорські змагання на автомобілях серед жінок, а ще - оригінальний спосіб відзначити міжнародний жіночий день та отримати нові емоції. Цього разу ралі стартувало з київського Подолу...

3 2

Марш жінок та акція «Операція з порятунку феміністок» : як минуло 8 Березня у Києві.

Марш жінок та акція «Операція з порятунку феміністок» : як минуло 8 Березня у Києві.

Ратифікувати Стамбульську конвенцію та запровадити Шведську модель боротьби з проституцією. Зокрема, під такими гаслами у столиці відбулася акція за справедливе та рівне ставлення до жінок. Подібні акції пройшли у більш як десяти містах України. Н...

1 3

Акція «Ні з'їзду суддівської нечесті» - ОНЛАЙН ЗІ З'ЇЗДУ СУДДІВ.

Акція «Ні з'їзду суддівської нечесті» - ОНЛАЙН ЗІ З'ЇЗДУ СУДДІВ.

9 березня о 9:00 біля «Президент Готелю» на вулиці Госпітальній, 12 громадськість протестуватиме проти проведення з’їзду суддів, на якому планують призначити нових членів Вищої ради правосуддя (ВРП) та суддю Конституційного Суду (КС). Цензор.НЕТ в...

1 1