Мінінформполітики розповіло, скільки коштувала розробка бренду Ukraine NOW

Еспресо.TV 1
Мінінформполітики розповіло, скільки коштувала розробка бренду Ukraine NOW
На розробку бренду Ukraine NOW UA з державного бюджету не витратили жодної гривні

Про це повідомила перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова, передає "Укрінформ".

"У соціальних мережах кожний "художник", кожний "митець" соцмережі вважав за необхідне висловити свою позицію з приводу цього бренду. Ми хочемо спростувати міф про те, що він дорого обійшовся для державного бюджету. Нуль гривень нуль копійок коштував цей бренд для бюджету України. Його розробляло одне з кращих агентств Banda Agency", - сказала Джапарова.

За словами заступника міністра, ухвалення бренду не залежало від однієї людини. Комісія, яка опікувалась цим питанням, складалась з 25 представників органів держвлади, нардепів та рекламістів.

"Ми розуміємо, що у таких речах завжди стоїть питання смаку, але те, що сам процес і рішення по бренду було кулуарним і закритим, що це рішення міністерства чи якоїсь однієї особи у цьому міністерстві - це неправда", - заявила представник МІП.

За словами Джапарової, після затвердження бренду урядом, Мінінформполітики разом з партнерами перейде до розробку модульного брендбуку, аби якнайшвидше надати можливість використовувати його у різних формах.

"Ми закликаємо користуватися цим брендом. Це візитівка країни, яка слугуватиме ще ефективнішій популяризації України у світі", - наголосила перший заступник міністра інформаційної політики.

  • Нагадаємо, 10 травня Уряд України затвердив форму знака (бренда) України - Ukraine NOW і доручив Міністерству інформаційної політики зареєструвати цей знак.
  • Тим часом відомо, що бренд Ukraine NOW не будуть використовувати для промоції туризму в Україні.
  • Відповідно до даних на ProZorro, Мінінформполітики замовило зовнішньої реклами із брендом Ukraine Now майже на 15 млн гривень.