Ілона Гвоздьова зізналася, кого вважає головним переможцем «Танців з зірками».

Українська танцівниця й учасниця шоу "Танці з зірками" Ілона Гвоздьова заявила, що на її думку, в новому сезоні повинна була перемога не Санта Дімопулос, а Юлія Саніна. Адже саме солістка гурту The Hardkiss показала на паркеті найбільший професійний ріст.

Такими подробицями Гвоздьова поділилася на особистій сторінці в Instagram. За словами Ілони, вона вважає Санту дуже харизматичною і сильною. Однак для неї всі виступи співачки були "рівними та однаково красивими".

"Санта Дімопулос і Макс Леонов – переможці. Браво, кожен ефір круто, сильно, професійно. Але, на жаль, для мене кожен раз просто рівно, особливого росту не було, просто однаково завжди добре. Звичайно, вітаю з перемогою, скоріш за все цьогоріч переміг професіоналізм, а не ріст учасниці", – заявила танцівниця.

Юлія Саніна та Дмитро Жук, Макс Леонов і Санта Дімопулос
Instagram "Танці з зірками"

Що стосується Юлії Саніної, то вона стала для Гвоздьової відкриттям шоу і фавориткою. Ілона зазначила, що солістка гурту The Hardkiss змогла показати на паркеті "найбільший ріст у всіх сенсах цього слова". Кожен її номер з Дмитром Жуком був наповнений змістом, справжніми емоціями та виконаний на високому професійному рівні. Тому саме цю пару хореографиня вважає переможцями "Танців з зірками".

Юлія Саніна та Дмитро Жук
Instagram "Танці з зірками"

"Друге місце, як на мене, найприкріше місце. Всього одного "па" не вистачило Дмитру Жуку та Юлії Саніній. Ця учасниця з першого ефіру стала для мене відкриттям цього шоу, адже вона за час проєкту показала найбільший ріст у всіх сенсах цього слова. Юлія для мене була фавориткою всіх ефірів. Всі їхні номери з Дмитром були завжди наповнені змістом, справжніми емоціями, виконані на високому професійному рівні й за технікою й за стилями танців. Для мене саме ця пара стала переможцями", – підсумувала танцівниця.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше користувачі мережі бурхливо відреагували на результат фіналу шоу "Танці з зірками 2020". Також вони прокоментували вчинок Санти Дімопулос.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Російські космонавти на МКС залишились без кисню та інші зашкварні новини.

Російські космонавти на МКС залишились без кисню та інші зашкварні новини.

Російські космонавти на МКС залишились без кисню через раптову відмову системи. Однак у "Роскосмосі" запевнили, що часом "таке буває". 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

1 1

Телеканал Рада. Прямий ефір

Телеканал Рада. Прямий ефір

Телеканал Рада. Прямий ефір

Всеукраїнська акція протесту моряків під стінами Мінінфраструктури: вимагають відставки Криклія.

Всеукраїнська акція протесту моряків під стінами Мінінфраструктури: вимагають відставки Криклія.

За відставку міністра інфраструктури Владислава Криклія, наближених до нього осіб та знищення корупції у сфері дипломування моряків. З такими вимогами в кількох українських містах відбуваються акції моряків, незгодних із діями влади. Розповідають:...

Що об'єднує українців та хто є для них сучасними героями, Думки мої тихі.

Що об'єднує українців та хто є для них сучасними героями, Думки мої тихі.

Кожен громадянин інколи запитує себе, чому він українець. Часом виникає думка, чи й справді чужі люди є співгромадянами та що їх об'єднує в націю. Читати на сайті:

Про головне за 10:00: Росія відновила будівництво  «Північного потоку-2».

Про головне за 10:00: Росія відновила будівництво «Північного потоку-2».

У випуску "Про головне" за 25 січня станом на 10:00 – Росія продовжила будівництво "Північного потоку-2" попри санкції. У Німеччині закликали оголосити мораторій на будівництво газопроводу. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instag...

Продовження засідання комісії архітектури і містобудування Львівської міської ради.

Продовження засідання комісії архітектури і містобудування Львівської міської ради.

З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал