Головою української делегації в ПАРЄ стала депутатка від «Слуги народу».

Заступниками стали представники "Батьківщини" і "Голосу".

Народний депутат з фракції "Слуга народу" Єлизавета Ясько очолила делегацію Верховної Ради в Парламентській асамблеї Ради Європи. Таке рішення члени делегації прийняли на установчих зборах. На цю позицію претендувала також інша членкиня фракції "Слуга народу" Марія Мезенцева.

Заступником глави делегації обрали депутата від "Батьківщини" Сергія Соболєва, а заступником – представника фракції "Голос" Рустема Умерова.

Єлизавета Ясько, 1990 р., закінчила Школу державного управління Блаватника в Оксфордському університеті, очолювала українську спільноту в університеті, потім працювала в Міністерстві з питань диджитализации, медіа культури і спорту Великобританії, Українському католицькому університеті, в команді стратегічних комунікацій Адміністрації президента України.

У Верховній Раді входить до комітету з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва, очолює підкомітет з питань міжпарламентського співробітництва, двосторонніх і багатосторонніх відносин.

Читайте також: МЗС закликає ПАРЄ посилити тиск на РФ через порушення прав людини в Криму

Нагадаємо, до нового складу постійної делегації України в Парламентській асамблеї Ради Європи увійшли 12 делегатів і їх заступників, а також секретар та два його заступника. Сім членів делегації - представники пропрезидентської партії "Слуга народу", по одному представнику отримали партії "Голос", "Європейська солідарність", "Батьківщина", "Опозиційна платформа - За життя" та депутатська група "За майбутнє".

Новини по темі

Сім областей все ще не готові до пом'якшення карантину.

Станом на 28 травня 7 регіонів України не відповідають усім необхідним критеріям для послаблення протиепідемічних заходів.

2

Сім областей все ще не готові до пом'якшення карантину.

Станом на 28 травня 7 регіонів України не відповідають усім необхідним критеріям для послаблення протиепідемічних заходів.

1

Гендиректор Довженко-Центр йде у відставку

Він розіриває контракт за власною ініціативою.

1

Ткаченко відповів на звинувачення «Укркінохроніки» в рейдерстві.

Народний депутат Олександр Ткаченко спростовує звинувачення ДП "Укркінохроніка" в рейдерстві та заявляє, що в розпорядженні профільного комітету Верховної ради є всі документи, що підтверджують спробу керівництва підприємства заволодіти державним ...

1

Німеччина ініціює введення нових санкцій проти Росії.

У Німеччині заявили про можливість запровадження нових санкцій проти Російської Федерації через причетності росіян до хакерських атак на бундестаг.Як повідомляє Der Tagesspiegel, уряд ФРН має вагомі докази щодо цього.Мова йде про кібератаку п'ятир...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie