Головою української делегації в ПАРЄ стала депутатка від «Слуги народу».

1

Заступниками стали представники "Батьківщини" і "Голосу".

Народний депутат з фракції "Слуга народу" Єлизавета Ясько очолила делегацію Верховної Ради в Парламентській асамблеї Ради Європи. Таке рішення члени делегації прийняли на установчих зборах. На цю позицію претендувала також інша членкиня фракції "Слуга народу" Марія Мезенцева.

Заступником глави делегації обрали депутата від "Батьківщини" Сергія Соболєва, а заступником – представника фракції "Голос" Рустема Умерова.

Єлизавета Ясько, 1990 р., закінчила Школу державного управління Блаватника в Оксфордському університеті, очолювала українську спільноту в університеті, потім працювала в Міністерстві з питань диджитализации, медіа культури і спорту Великобританії, Українському католицькому університеті, в команді стратегічних комунікацій Адміністрації президента України.

У Верховній Раді входить до комітету з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва, очолює підкомітет з питань міжпарламентського співробітництва, двосторонніх і багатосторонніх відносин.

Читайте також: МЗС закликає ПАРЄ посилити тиск на РФ через порушення прав людини в Криму

Нагадаємо, до нового складу постійної делегації України в Парламентській асамблеї Ради Європи увійшли 12 делегатів і їх заступників, а також секретар та два його заступника. Сім членів делегації - представники пропрезидентської партії "Слуга народу", по одному представнику отримали партії "Голос", "Європейська солідарність", "Батьківщина", "Опозиційна платформа - За життя" та депутатська група "За майбутнє".

Новини по темі

Подання на Дубневича перебувають на етапі реєстрації в Раді.

1

Подання на притягнення до відповідальності, затримання й арешт народного депутата IX скликання Ярослава Дубневича перебувають на етапі реєстрації у Верховній Раді.

Антикорупційний суд обирає запобіжний захід Гладковському.

1

Вищий антикорупційний суд України ввечері 18 жовтня обирає запобіжний захід колишньому заступнику секретаря Ради з нацбезпеки й оборони та чинному президентові корпорації «Богдан» Олегу Гладковському, повідомляє кореспондент Радіо Свобода із зали ...