Прогнила підлога і грибок на стінах: у Львові п'ятикласників відправили вчитися в аварійному кабінеті.

У Львові батьки п'ятикласників 62-ї школи в самому центрі міста б'ють на сполох через моторошних умов в класному приміщенні. З 1 вересня їх дітям доведеться вчитися в аудиторії, де протікає дах, а на стінах розвинувся грибок.

Мама одного з учнів Надія Сміян звернулася за допомогою до групи "Батьки SOS" в Facebook. Вона стверджує, що стан приміщення, де буде вчитися її дитина з однокласниками, привів її у шок.

Вона вказала, що в жахливому стані знаходиться все – починаючи з освітлення і закінчуючи партами. При цьому дирекція середньої школи надати сприяння у виправленні ситуації до початку нового навчального року не може.

"Зверталися до керівництва школи з ремонту класу – сказали, що грошей немає, але допоможуть матеріалами. Допомогли: дали 2 банки фарби і все. Далі сказали робити своїми силами. Звичайно, ту "конюшню" треба доводити до ладу, але більшість батьків нашого класу не мають такої фінансової можливості, а скидатися вчотирьох-вп'ятьох не варіант ", – впевнена Надія.

При цьому мама школяра помітила, що вона звернулася до групи за допомогою після того, як аналогічний пост відхилила муніципальна служба "Гаряча лінія міста Львова".

Відхилення публікації.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в одній із запорізьких шкіл стався справжній скандал, коли директор написала заяву в поліцію на батьків, які нібито вкрали шкільний килим.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Брифінг з нагоди відкриття соціальної виставки «Життя на папері» 21.

Брифінг з нагоди відкриття соціальної виставки «Життя на папері» 21.

Брифінг з нагоди відкриття соціальної виставки «Життя на папері», присвяченої проблемам онкохворих пацієнтів. Учасники брифінгу: народні депутати України Оксана Дмитрієва, Валерій Зуб, Сергій Тарута, в.о. директора Національного інституту раку Анд...

Порошенко викрив брехню  «слуг народу»

Порошенко викрив брехню «слуг народу»

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️

3 11

Брифінг 21.09.2021 Софія Федина, Ахтем Чийгоз

Брифінг 21.09.2021 Софія Федина, Ахтем Чийгоз

Брифінг народних депутатів України Софії Федини та Ахтема Чийгоза

Брифінг 21.09.2021 Сергій Соболєв

Брифінг 21.09.2021 Сергій Соболєв

Брифінг народного депутата України Сергія Соболєва

Брифінг 21.09.2021 Олександр Колтунович, Михайло Макаренко

Брифінг 21.09.2021 Олександр Колтунович, Михайло Макаренко

Брифінг народних депутатів України Олександра Колтуновича та Михайла Макаренка.

Де в Україні вирощують устриць та створюють до них вино.

Де в Україні вирощують устриць та створюють до них вино.

Устриць, традиційно, асоціюють з Францією, однак їх цілком можна пов'язувати із Україною. До 20 століття українські узбережжя були найбільшими експортерами молюсків – 13 мільйонів штук щороку відправляли на кухні Амстердама, Стокгольма та Парижа. ...