Google дав півмільйона доларів на інформкампанію МОЗ щодо коронавірусу.

Міністерство охорони здоров’я України повідомляє, що компанія Google підтримала інформаційну кампанію МОЗ щодо протидії коронавірусу, давши 550 тисяч доларів на оптимізацію пошукової системи.

Джерело: МОЗ у Facebook

Дослівно: "Міністерство охорони здоров'я України домовилося про співпрацю з компанією Google у рамках інформаційної підтримки, спрямованої на запобігання поширення коронавірусної інфекції в Україні.

Відомство отримало грант в еквіваленті 550 тисяч доларів на пошукову кампанію в рамках пріоритетизації офіційних джерел інформації".

Деталі: У МОЗ відзначили, що це дозволить користувачам Google в Україні першочергово отримувати достовірні дані, актуальну інформацію, інструкції та рекомендації щодо ситуації з Covid-19 в Україні, а також мінімізувати користування недостовірними джерелами.

Новини по темі

Королева Єлизавета II записала відеозвернення

Королева Великої Британії Єлизавета II закликала громадян країни до самодисципліни у зв'язку з поширенням COVID-19.

Хворого на коронавірус прем'єра Британії госпіталізували.

Прем'єрміністр Великобританії Борис Джонсон госпіталізований через 10 днів після позитивного результату тесту на коронавірус.

1 8

Новини економіки: позов проти Коломойського та зростання цін.

Найголовніші економічні новини вихідних

5 3

В Ужгороді на COVID-19 захворіла родина диякона

В Ужгороді на коронавірусну хворобу захворіла вся родина диякона.

2 5

Королева Великобританії вп'яте за 68 років звернулася до нації.

Королева Великобританії Єлизавета II у своєму зверненні до нації в неділю заявила, що країна "доб'ється успіху" в своїй боротьбі з пандемією коронавірусу.

2 8

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie