У Рівному розкажуть хто з депутатів міськради працює найефективніше?

Колона 5

У п’ятницю, 30 березня в Рівному розкажуть про те хто з депутатів міськради працює найефективніше та представлять оцінки роботи кожного з депутатів.

Громадянська мережа “Опора” протягом останніх півроку проводила аналіз роботи місцевих депутатів у постійних комісіях, взаємодії з виборцями, здійсненні прийому громадян. Також представники ОПОРи звертали увагу на звітування депутатів.

За проаналізованими даними буде представлено оцінки роботи кожного депутата, та оголошено тих хто отримав найбільш негативні та позитивні оцінки за результатами власної депутатської діяльності протягом 2-го року повноважень. Також на заході розкажуть про тенденції реалізації повноважень депутатами Рівненської міськради в порівнянні з тенденціями інших міських рад семи обласних центрів, та вкажуть на сильні і слабкі сторони депутатського корпусу Рівненської міської ради.

Захід відбудеться 30 березня о 10:00 в Інформаційно-освітньому просторі InfoHub (Рівне, вул. Словацького 3 а).

Спікерами будуть Наталія Токарська керівник проекту «Атестація депутатів місцевих рад» у місті Рівне та Олена Чудінович – інформаційний редактор-аналітик проекту «Атестація депутатів місцевих рад» у місті Рівне.

На обговорення результатів дослідження організатори запрошують депутатів Рівненської міської ради, представників громадських організацій, що займаються питаннями місцевого самоврядування та журналістів.

Контактна особа: Олена Чудінович, тел. 0961691419, e-mail: elena.chudinovych@gmail.com