В Україні за останні два тижні різко зросла смертність від COVID-19.

Темпи поширення захворюваності на COVID-19 в країні суттєво прискорилися за останні два тижні. В кінці вересня в Україні прогнозують більше 5 тис. захворювань в день, йдеться в повідомленні Національної академії наук України.

Також повідомляється, що середня кількість нових випадків інфікування в Україні збільшилася вдвічі, а смертність збільшилась на 41%. Також зросла захворюваність серед дітей.

"Основні епідемічні параметри (кількість нових виявлень, смертей та госпіталізацій), які ще два тижні тому були подібними до минулорічних, продемонстрували випереджальне зростання", – йдеться у звіті науковців.

Середня кількість нових випадків на COVID-19 в Україні збільшилася до 2 950 на день. Це вдвічі більше, ніж два тижні тому. Крім цього, в Україні за останній тиждень реєструється на день 58 смертей від COVID-19. За два тижні збільшення летальних випадків сягнуло 41%.

В подальшому вчені прогнозують зростання показників захворюваності. Згідно з прогнозними обчисленнями, середня кількість нових випадків дорівнюватиме 3 638 протягом тижня 15-21 вересня 2021 року та 5 208 – протягом тижня 22-28 вересня 2021 року.

З початком навчального року фіксується зростання випадків захворювання серед дітей. Їхня частка в загальній статистиці COVID-19 вперше склала 10%. Вчені напряму пов'язують це з навчанням в школах.

"Той факт, що захворюваність різко зросла одночасно з початком навчального року та зростанням захворюваності серед дітей, свідчить на користь гіпотези про суттєвий вплив відкритих шкіл на епідемічний процес в українських умовах", – йдеться в повідомленні НАН.

Найгірша ситуація з розповсюдженням короновірусної хвороби – на заході країни. Високий рівень захворюваності зареєстрований в Чернівецькій області. У Львівській, Волинській та Тернопільській областях наразі спостерігаються великі темпи зростання кількості випадків COVID-19.

Нагадаємо, що за минулу добу, 14 вересня, коронавірус в Україні виявили у 4640 осіб, зафіксовано 93 летальних випадки, 1858 пацієнтів одужали.

5 канал

«5 канал» - актуальні, ексклюзивні та останні новини і відеосюжети, інтерв'ю з цікавими людьми, політиками, зірками та багато іншого з життя України та світу

https://www.5.ua/

Новини по темі
Зривом судової реформи нагло керувала голова Верховного Суду, Право на гідність.

Зривом судової реформи нагло керувала голова Верховного Суду, Право на гідність.

Я розповідав вам, як суддівська мафія зриває найголовнішу реформу країни. Тепер назву імена рульових цього, пробачте, паскудства. Читати на сайті:

1

Обережно, сексизм! Рекламу заборонили, а в політиці.

Обережно, сексизм! Рекламу заборонили, а в політиці.

Обережно, сексизм! В Україні врешті заборонили рекламу, за яку соромно. Щоправда, образливі гендерні стереотипи часто використують й наші політики З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

Що чекає афганських жінок за правління  «Талібану» , Територія рівності.

Що чекає афганських жінок за правління «Талібану» , Територія рівності.

Бурка або ж довга накидка без розрізів покриває мусульманську жінку з голови до п'ят. Вона надовго вкорінилася як символ жінок Афганістану. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

Що після Меркель? Історія  «залізної фрау»  - Час за Гринвічем.

Що після Меркель? Історія «залізної фрау» - Час за Гринвічем.

Канцлерство Ангели Меркель — на фінішній прямій. Вона наполягала на санкціях проти Росії, але й не підтримувала членство України в НАТО. Вона була найпопулярнішою в Європі, але хто її зможе замінити? Про історію "залізної фрау" — у “Часі за Гринві...

Що таке «Розумне голосування»? Розповідаємо про стратегію, якої так бояться Кремль і «Єдина Росія».

Що таке «Розумне голосування»? Розповідаємо про стратегію, якої так бояться Кремль і «Єдина Росія».

Стратегію «Розумного голосування» запропонував Олексій Навальний. Її сенс у тому, щоб організовано голосувати проти правлячої в Росії партії. Для цього опозиційно налаштованим громадянам пропонується у кожному регіоні підтримувати кандидатів, які ...

170921 Строительство дома 75 миллиметров воды в один день.

170921 Строительство дома 75 миллиметров воды в один день.

1 1