«Ринок 7-й кілометр» спростував фінансування терористів «ДНР» .

Директор ТОВ "Промтоварний ринок 7 кілометр" Василь Мозгальский заявив, що опубліковане інформаційним інтернет порталом "Цензор.НЕТ", спростування лише підкреслює, що підприємство веде бізнес чесно і прозоро.

Прес-служба ТОВ "Промтоварний ринок 7-й кілометр", у відповідь на журналістський запит "048.ua", опублікувала коментар генерального директора підприємства Василя Мозгальского.

У заяві топ-менеджера компанії, зокрема, сказано: "У грудні 2014 року, коли в інтернеті вперше з'явилася недостовірна інформація про будь-які зв'язки нашої компанії з незаконними збройними формуваннями, ми відразу заявили про те, що це повідомлення-фейк, спрямований на підрив репутації підприємства. Хтось, який видавав себе за надійне джерело інформації, маніпулював журналістом видання "Цензор", з метою залучити ЗМІ в корпоративний конфлікт", – каже Василь Мозгальский.

Ринок 7-й кілометр
Ринок 7-й кілометр
vzatoku.com

"Через рік, рішенням Дарницького суду міста Києва наше твердження було підтверджено і це інформаційне повідомлення було визнано таким, що не відповідає дійності. Очевідно, і в редакції порталу Цензор.НЕТ зробили такий самий аналітичний висновок, оскільки вчора видання опублікувало, нарешті, спростування, тим самим визнавши помилку свого репортера при перевірці даних, що надійшли.

Ми дуже сподіваємося, що в подальшому ЗМІ у висвітленні роботи підприємства, будуть відповідально ставиться до будь-яких повідомлень, в яких згадується ТОВ "Промтоварний ринок 7-й кілометр", – підкреслив Мозгальский.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Новини по темі

«Не замінить гроші» : Ілон Маск протверезив заявою про біткоїн.

Американський мільярдер зазначив, що найчастіше криптовалюти використовуються у незаконних цілях

1 1

За 2019 рік в Україні закрилося понад 500 відділень банків.

Лідерство скорочення своїх відділень тримає державний Ощадбанк

1

Оржель анонсував зниження цін на газ

За його словами, на ринку стабілізувалася ситуація.

4 37

«Не можна бути багатим в країні, де все бідні» : Милованов про зарплати чиновників.

За словами міністра, потрібно мати якесь розуміння того, в якій країні живемо і що можна собі дозволити

1

Оржель пообіцяв зниження цін на газ

Підписання договору про транзит газу дозволило стабілізувати ситуацію на ринку

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie