Податкове навантаження, передбачене законом 1210, знищить металургійну галузь.

"Податкові новації закону 1210 фактично вбивають гірничо-металургійну галузь. Адже податкове навантаження збільшиться у 3-4 рази. Відповідно, рентні платежі у співвідношенні до комерційного прибутку українських підприємств стануть у 10 разів більшими ніж у Росії. Як результат, вони витіснять нас з європейського ринку. Ми втратимо близько 26 млн тонн. А це дві третини того, що ми експортуємо", – наголосив Олександр Каленков, президент об`єднання підприємств "Укрметалургпром", пише 24.

Якщо зміни до Податкового кодексу таки ухвалять, підприємства змушені будуть зупиняти виробництва через неспроможність конкурувати з більш дешевою продукцією. Першим про готовність заморозити роботу свого підприємства, під час засідання заявив світовий гігант "АрселлорМітал".

Заступник директора комбінату Володимира Ткаченка заявив: "Якщо рентні платежі зростуть до 4 разів, ми будемо змушені зупинити роботу шахти, рентабельність якої мінімальна. Більше тисячі робочих місць для України буде втрачено!"

Додаткову загрозу на наших виробників має також цінова ситуація на світових ринках. Тож, під час затвердження рентних ставок у довгостроковій перспективі, слід обов’язково враховувати волантильність ринку руди, наголосили представники бізнесу.

Як повідомлялося раніше, економічний експерт Олександр Савченко вже порахував, що закладені податкові новації у законопроєкті 1210 загальмують розвиток української економіки щонайменше на 2%.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3148298
Новини по темі

У програмі уряду йдеться про зниження тиску на бізнес, а в реальності навпаки – Острікова про закон «1210» (Відео).

Документ передбачає надати податковій такі інструменти, які не можна їй давати, вважає колишній нардеп

1

Українцям збільшили податок на продаж авто

Українці зможуть без сплати податків продати не більше двох авто в рік.

1

У ДБР назвали причину 20 обшуків у Податковій за заявою Уманського (фото).

ДБР розслідує нанесення державі понад 45 млн гривень збитків шляхом махінацій з ПДВ. (фото)

2

Через 1,5-2 роки європейський газ може подорожчати більш ніж втричі. Нафтогазу.

Колишній директор з інтегрованого газового бізнесу НАК "Нафтогаз" Андрій Фаворов спрогнозував, що через 1,5-2 роки вартість газу на хабі TTF (Нідерланди) підніметься до $ 180.

1

Уряд закупить карети швидкої на 1 млрд гривень

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час візиту на Білоцерківську станцію екстреної медичної допомоги повідомив про рішення щодо виділення майже 1 млрд грн на автомобілі швидкої допомоги.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie