Держдеп пригрозив санкціями компаніями, які пов'язані з будівництвом Північного потоку 2

Новое Время
Держдеп пригрозив санкціями компаніями, які пов'язані з будівництвом Північного потоку 2

Держдепартамент США знову попередив західні компанії, що вони можуть потрапити під санкції в разі співпраці з РФ у будівництві газопроводу Північний потік 2.

У Держдепі вважають, що газопровід будується для того, щоб посварити країни Європи, передає Business Insider.

"Ми досить відверто сказали про те, що компанії, які пов'язані з будівництвом російського газопроводу можуть потрапити під санкції", - повідомив представник Держдепу.

Він також зазначив, що будівництво газопроводу загрожує енергетичній безпеці Європи та є політичним інструментом впливу на країни Європи, особливо на Україну.

Раніше фінансовий директор компанії Nord Stream 2 Пол Коркоран заявив, що Російська Федерація може профінансувати будівництво газопроводу Північний потік-2 в разі введення США санкцій щодо європейських компаній, задіяних у проекті.

Нагадаємо, адміністрація президента США Дональда Трампа готується ввести санкції проти енергокомпаній Німеччини і низки інших європейських країн, що беруть участь в будівництві газопроводу Північний потік-2.


Північний потік 2 - російський газопровід, який будує компанія Nord Stream 2 AG. Єдиним акціонером останньої є Газпром. Довжина газопроводу складе 1,2 тис. Км, а загальна потужність з уже існуючим Північним потоком - 55 млрд куб. м. газу.

Північний потік 2 проляже вздовж газопроводу Північний потік по дну Балтійського моря до німецького міста Грайфсваль, щоб мінімізувати прокачування газу через Україну.