Німецькі емігранти заробляють більше, ніж співгромадяни у ФРН.

Німці, що живуть за кордоном, зароблять в середньому на 12 тисяч євро на рік більше, ніж їхні співгромадяни, які працюють на батьківщині. Про це йдеться в результатах дослідження Федерального інституту досліджень народонаселення та Дуйсбургського університету в Ессені, опублікованому в середу, 4 грудня.

"Понад 60 відсотків респондентів повідомили, що чистий дохід домогосподарств за кордоном був "кращим" або "набагато кращим", ніж їхній дохід за рік до цього", - повідомив експерт інституту досліджень народонаселення Андреас Етте (Andreas Ette). Серед жінок та людей з нижчим рівнем освіти ця різниця ще більша.

Щороку з Німеччини на постійне проживання в інші країни виїжджає близько 180 тисяч громадян. Водночас на батьківщину повертаються 130 тисяч німців. Близько 76 відсотків німецьких емігрантів мають вищу освіту.

Найпопулярнішою країною для еміграції для громадян ФРН є Швейцарія - туди переїжджає кожен п'ятий емігрант. За нею йдуть Австрія, США та Великобританія.

Головною причиною еміграції громадян ФРН є кар'єрні цілі та прагнення змінити стиль життя. Приблизно 37 відсотків заявили, що причиною переїзду стала кар'єра партнера. Кожен п'ятий емігрант переїхав на навчання.

Більшість німецьких емігрантів є молодими людьми у віці від 20 до 40 років. Середній вік становить 36-37 років. "Безумовно, є і пенсіонери, які емігрують, але це не типова група. Натомість нормальною є ситуація, коли люди їдуть за кордон незабаром після закінчення навчання, щоб розпочати кар'єру та шукати нового досвіду", - вважає Марсель Ерлінґгаґен (Marcel Erlinghagen) з Інституту соціології при Дуйсбургському університеті в Ессені. При цьому він зауважив, що багато висококваліфікованих спеціалістів пізніше знов повертається у Німеччину.

Новини по темі

Після поразки на місцевих виборах Макрон зробив перестановки в уряді Франції.

У переважній більшості міністри попереднього уряду зберегли свої посади. Серед найпомітніших змін - призначення Еммануелем Макроном нового глави МВС.

1

На Львівщині частково послабили карантин

У Львівській області з 7 липня дозволено роботу закладів громадського харчування, готелів і фітнес-центрів.

1

У Німеччині продовжили обов’язкове носіння масок у транспорті та в магазинах.

Відповідне рішення погодили міністри охорони здоров'я федеральних земель. Одне з обґрунтувань: у жителів країни не повинно виникати оманливе враження, ніби пандемія вже минула.

1

Лондон запровадив перші глобальні санкції за порушення прав людини.

Санкції в рамках нового правового режиму, передбаченого поправкою, аналогічною американському "акту Магнітського", спрямовані проти осіб і організацій, причетних до порушень прав людини у всьому світі, кажуть у Лондоні.

4

Лондон запровадив санкції за порушення прав людини: у списку - 25 росіян.

Санкції в рамках нового правового режиму, передбаченого поправкою, аналогічною американському "акту Магнітського", спрямовані проти осіб і організацій, причетних до порушень прав людини у всьому світі, кажуть у Лондоні.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie