Mike Fire-Wind: Позорная Звізда..

Серпень, 2020

Ты веди их за собой, позорная звезда..

Хочеш бачити правду в будь-якій ситуації? Це просто - дивись - хто з цього має гроші.
Але це, якщо ти хочеш бачити, а якщо ні, то все набагато простіше - маску на вуха і сиди собі - на сонці грійся, поки тобі світить..
Люди взагалі діляться на тих, що можуть дивитися і на тих, що можуть бачити. Не парся, кароч..
Слухай, а маска на вуха сильно тисне..?

- Киса, а зачем вам столько денег? Вы ж уже старенький...
- Сам дурак...

Ти свято переконаний, що «та сторона», як її називає найвпливовіший, вчинила маленьку війну, щоб загарбати наші землі? Та вони їй нах не потрібні. Землі в Америку не вивезеш. А гроші якраз навпаки. Тут один дядько показує документи, як нєкто сталін пробував, від безнадьоги, продати Крим Рокфеллеру.
Нашо тому був Крим? Шукав землю під Ізраїль. Прем’єр-міністр нової держави - нєкто Соломон Міхоелс, в нього на приміті був, а землі не було.
Але отримавши гроші, сталін передумав. Потенційного прем’єр-міністра пустили в Мінську під дорожньо-транспортне проішествіє. А не простий такий був пацан Соломон Міхоелс - тричі кавальєр ордєна лєніна. Зараз би в Україні отримував потрійну персональну пенсію за визначні заслуги перед державою.

Так, а навіщо їм була тоді війна? Ну там взагалі просто - злякавшись Майдану, а відповідно того, що і від корита відсунуть, і ще посадять до курвої мами - пацани знайшли для себе такий вихід. Їм,з одного боку,вдалося, навіть геніальна схема - там палюбэ погибнут особо активные майдановцы, а с нашей стороны элемент с низкой социальной ответственностью - теж спрацювала. Але. А далі що?
Сталін свої гроші в Форт-Ноксі не тримав, то йому було по тамбуріну. Сидів собі, пихкав трубку і дивився як п’яний хрущов пробує поставити на коліна тверезого кагановіча. Такої розваги йому було достатньо. А сучасні пацани вивезли до Америки на карточку все, що мали. А ми ж знаєм, що карточка то не гроші, а кусок пластику. І, чи буде вона інструментом платежу, чи таки куском пластику - ні разу не залежить від того, в кого той пластик в руках...

І ще одна аксіома: комуністи, члени їх сімей та прислуга - брешуть завжди. Це плем’я таке - на свою біду, вони народилися під позорною звіздою. П’ятикутною, чи шестикутною - не має жодного значення, а власне під позорною.

Чого вони тою війною добилися? Нічого - сидять рєпи чешуть, думають, як би то ті гроші якось узаконити. А шо населення «той сторони»? Теж нічого. Вже двадцять років, як їм здається, встають с колєн, але виглядає на те, що просто смокчуть. А що населення етой сторони? Нічого - наблюдають, як ті смокчуть, але деякі, бля, під масками вже починають облизуватися...

Не знаєш навіщо найвпливовіший лідер світу витягнув з під нафталіну двох протермінованих комсомольців? Та то, щоб лохторат свій калічний взбадріть. Бо біда з рейтингами. Карантин тримають з останніх сил. Хоч якого дусту посполитим в каву підсипай, бо ніхто не мре, а все менше й менше народу в ті волшебні маски вірить. Ще посадять до курвої мами. Не дадуть філармонію закінчитидо кінця терміну досидіти.

Що то за лохторат і де тут гроші? Ой - та навколо..)))
Стабільний лохторат найвпливовішого - це пенсіонери «за особливі заслуги». Багато їх? Порахуй чиновників, помнож на всіх родичів - отримаєш цифру.
Чому вони ті уряди так люблять? Бо то їх спокій і комфорт.
Може в них дійсно є якісь заслуги перед країною? Перед цією - ніяких. Швидше - діаметрально навпаки.
Як їх визначити? Закон каже - на підставі документів, які підтверджують особливі заслуги. Хто виписує такі документи? А ти таки прям не знаєш? Що - невже чиновники..? А хто тоді самі пенсіонери? Та невже родичі чиновників...?

Може тобі цікаво - що саме вважається особливою заслугою? Ну, наприклад - Герої Радянського Союзу, абоГерої Соціалістичної Праці - того ж союзу. Ще? Ок - особи нагороджені орденом Леніна, орденом Слави, абоТрудової Слави трьох ступенів. Ще? Всігда пажалуста - особи нагороджені Почесною грамотою Президії Верховної Ради Української РСР. Не маєш почесної? Можна просто - Грамотою Президії Верховної Ради Української РСР, а також особам, яким до 1 січня 1992 року було встановлено персональні пенсії союзного чи республіканського значення... Ну і звісно “За службу Родине в Вооруженных Силах СССР”- куди ж без них?
Що чиновники ще є, а ордєну лєніна вже нема? Ой - какой ты нелепый, право... - чиновники додали до списку орден Небесної Сотні. Трохи їм вуха ріже, але право на «за особливі заслуги» надає..
Ти подумав, що то якийсь брєдпіт? А ніт - це закон від 2016го року.

Як думаєш - важко було їхнім діткам виписати пару грамот, навіть почесних, навіть заднім числом?
І ще - як думаєш - є в них бажання щось змінити в країні? Чи може їх все влаштовує?
Це ти сидиш без роботи, а їм пенсію приносять вчасно. Тебе заїпло, що ціни на комуналку весь час ростуть, не дивлячись на карантин? Тобі важко?А їм не важко. Думаєш за них багаті діти платять? Нє - їм шкода гроші на хуйню тринькати, то вони їм пільги поробили... Як героям.
Дурний Соломон - треба було йому того прем’єрства - зараз би получав, як кавальєр, і навіть комуналку б не платив...

Що з тим робити? Можна сидіти собі на сонці, чухати рєпу і розглядати свою клаповухість, а можна, як поляки - прийняти закон, що скасовує позовну давність за комуністичні злочини.
А потім спитати: ти все життя чиновник - звідки в тебе оце все? Але толерантно так спитати..
Не знаєш що то таке толерантність? Та все дуже просто - це нездатність організму відрізняти чужорідні органи. Ті істоти, яких ти раз, за разом вибираєш до уряду - це чужорідні органи в середовищі здорових людей. Толерантність, якщо вона ненормальна, веде до апатії та байдужості. Повна толерантність, на слензі медиків, – це смерть.
Яка толерантність нормальна? Також не складно - роби все, що хочеш, не заважаючи при цьому іншим..
Як цього досягти? Правилами поведінки і законами, які для всіх одинакові. Хіба може в частині покарання з приписом - для держчиновників вдвічі більше..

Носиш маску? Носи на здоров’я - це твоє право. Я розумію, це можливо навіть зручно - можна зуби не чистити. А головне - це твоє право. І мене це абсолютно не обходить. Поки ти тримаєш від мене соціальну дистанцію. І поки, вирощені тобою під маскою віруси, на соціальній дистанції від мене.

Тобі колись розказали, що нікотин - це страшний ворог. А так, як ти не курив - тобі було пох. Ти думав - нехай курять де їм дозволять... Я ж не курю...
Тепер ти ходиш в масці туди, де тобі дозволяють.
Який тут зв'язок? Такий самий як між вирубаними деревами і тотальною онкологією. Не ловиш думку?
Тоді змазуй вуха салом - кажуть, що від сала вони трохи вирівнюються..

Дочитав аж сюди? На тобі милу картинку за це:

Окончен бой - беру портвейн, иду домой...
Окончен бой, зачах огонь и не осталось ничего..
А мы живем, а нам с тобою повезет - назло..


M&M або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..

Новини по темі

На Волині 1,5 тис сімей отримають гроші замість «пакунка малюка» .

Заяви на отримання соціальної грошової допомоги для новонароджених написали 1,5 тисячі сімей. Нині на спеціальну картку гроші прийшли 844 заявникам.

2

«Махровий ідіот» : Аваков розкритикував Фокіна

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав заступника керівника української делегації на перемовинах у Мінську щодо Донбасу Вітольда Фокіна "махровим ідіотом".Крім того, Аваков закликав відправити Фокіна на пенсію. Про це міністр написав на свої...

6

Справа Марківа: у Мілані відбулося перше засідання Апеляційного суду.

Адвокати українського нацгвардійця заявили клопотання про долучення до матеріалів справи важливих доказів, які вказують на непричетність його до загибелі італійського журналіста Роккеллі.

3

Справа Марківа: адвокати представили нові докази

Адвокати нацгвардійця Віталія Марківа на першому засіданні апеляційного суду Мілана заявили клопотання про долучення до матеріалів справи доказів, які вказують на його непричетність до загибелі італійського журналіста.Правозахисники також попросил...

2

Маленьких львів'ян нагородили за участь у конкурсі

Маленьких львів'ян нагородили за участь у конкурсі на кращу Великодню композицію #Львів_Великдень_онлайн. На жаль, ситуація з карантинними обмеженнями внесла корективи у життя мешканців міста, тому дітей не змогли вчасно потішити приємними подарун...

1

Контрабанда наркотиків: з початку року вилучили понад 200 кілограмів.

Служба безпеки України з початку року вилучила понад 200 кг наркотиків, 223 кг прекурсорів та 56 кг психотропних речовин, які намагалися перевезти через кордон.Водночас, правоохоонцям вдалося вилучити 8,5 млн пачок цигарок, 26,7 тонн контрафактног...

1

У Києві відбувся Марш пам'яті жертв Бабиного Яру.

У Києві відбувся Марш пам'яті, приурочений до 79-ї річниці масового розстрілу київських євреїв у Бабиному Яру.

1

Стерненкові повернули нічний домашній арешт

Активістові вже призначали аналогічний запобіжний захід, проте 22 вересня його строк сплив. Наступне судове засідання призначили на

1

Фільм «Передчуття» Криштофовича став учасником всеукраїнської акції «Квитки добра» .

Створений за підтримки Держкіно фільм "Передчуття" Вячеслава Криштофовича став партнером ГО "Біла птаха", яка започатковує всеукраїнську акцію "Квитки добра". Про це 29 вересня написали на сайті Держкіно.

1

Не усі реформи провалені: розповіли, як покращилось життя українців після Майдану.

Реформи не відбулися там, де "післямайданна" влада намагалася залишити змогу ручного керування інституціями.Про це в інтерв'ю журналу "Країна" говорить експерт з управління Андрій Андрушків."Така доля спіткала реформу судової системи, прокуратури,...

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie