В окупованому Криму Росії "передали" частину коси Тузла

Дзеркало Тижня 1
В окупованому Криму Росії

"Уряд" окупантів передає до складу Росії ділянку коси Тузла для будівництва на ній Керченського мосту.

Так звана "Рада міністрів" анексованого російським агресором Криму прийняла "рішення" передати земельну ділянку площею понад 6,5 тисячі квадратних метрів на острові Тузла у власність Росії для будівництва на її території Керченського мосту, повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на текст "рішення" так званого кримського "уряду", яке прийняли у вівторок, 17 квітня.

"Відповідне рішення ухвалили після розгляду заяви ФКУ "Управління федеральних автомобільних доріг "Тамань" Росавтодору", - повідомляє агентство з посиланням на документ.

Федеральна казенна установа "Управління федеральних автомобільних доріг "Тамань" є замовником будівництва Кримського мосту.

Наголошується, що транспортний перехід з'єднає Керченський і Таманський півострови через острів Тузла і Тузлинську косу.

"Здійснити безоплатну передачу з власності Республіки Крим у федеральну власність земельної ділянки площею 6 530 кв. м, категорія земель — землі населених пунктів, з видом дозволеного використання земельної ділянки — транспорт, розташованого за адресою: Республіка Крим, Керч, Коса Тузла", - йдеться у документі.

Право федеральної власності на землю виникає з дня затвердження акта приймання-передачі.

"Це стандартна процедура передачі земельної ділянки з власності суб'єкта федерації на федеральну власність під потреби будівництва федерального об'єкта інфраструктури", - пояснив "Інтерфаксу" представник "Тамані".

"Власником ділянки після завершення процедури передачі стане Російська Федерація, правовласником — ФКУ Упрдор "Тамань", підвідомче Росавтодору. Оформлення передачі земельних ділянок за проектом знаходиться в завершальній стадії", - уточнив співрозмовник агентства.

Читайте також: Україна анонсувала санкції проти компаній, які будують Керченський міст

Нагадаємо, Президент Росії Володимир Путін заявив, що так званий "Кримський міст", який повинен з'єднати РФ з окупованим українським Кримом, буде введений у експлуатацію в 2018 році.

Україна проводить екологічну експертизу щодо будівництва Росією Керченського мосту в анексований Крим. У разі підтвердження загрози екологічної катастрофи, Київ звернеться до країн Чорноморського співробітництва.

Крім того, за словами посла США в Україні Марі Йованович, будівництво Керченського мосту заважає транспортному сполученню України з міжнародними ринками.

Докладніше читайте у матеріалі Володимира Кравченка "Азовське озеро". Керченський міст закриває українське Приазов'я" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: Интерфакс / DT.UA /
Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram