Адміністрація Трампа незаконно заморозила військову допомогу Україні – Рахункова палата США.

Адміністрація Дональда Трампа порушила закон, коли заблокувала військову допомогу Україні. Такий висновок зробила Рахункова палата США у своєму звіті, що був опублікований у четвер, 16 січня.

"Ми дійшли висновку, що Адміністративно-бюджетне управління (Білого дому) порушило закон від 1974 року про бюджет Конгресу та контроль за його вилученням. Управління утримало кошти з політичних мотивів, що заборонено законом ", – цитує документ "Інтерфакс-Україна".

Американський регулятор наголосив, що сумлінне виконання закону не дозволяє президенту підміняти власними політичними пріоритетами ті, які Конгрес США втілив у законі. Тож глава держави не має права блокувати використання фондів, прописаних у бюджеті.

Уточнюється, що для тимчасового або постійного замороження фондів президент США має направити спеціальне звернення із поясненнями до Конгресу. Адміністрація Трампа такого звернення не направляла.

Як повідомляв 5.UA, 19 вересня 2019 року Палата представників американського Конгресу ухвалила закон щодо $250 млн оборонної допомоги Україні. Перед цим адміністрація Дональда Трампа спочатку затримала, а потім розблокувала кошти з програм зміцнення оборони та безпеки України, фінансування яких було затверджено у бюджетах Держдепартаменту і Пентагону.

Новини по темі

Президент Палестини відхилив мирний план Трампа

Президент Палестини Махмуд Аббас не підтримав план США щодо врегулювання конфлікту на Близькому Сході.

В Росії запропонували перейменувати посаду президента у «верховного правителя».

Співголова робочої групи з підготовки поправок до Конституції РФ Павло Крашенинников заявив, що в основному законі запропонували перейменувати посаду президента на «верховного правителя».

У ПАРЄ з другої спроби обрали віце-президентом російського депутата Толстого.

У другому раунді Толстой отримав необхідну більшість голосів і був обраний віце-президентом ПАРЄ.

У Європі підтвердили новий випадок зараження коронавірусом.

У Франції підтвердили четвертий випадок зараження коронавірусом з Китаю.Китайського туриста госпіталізували у важкому клінічному стані в Парижі, передає Le Figaro.Зараз у світі офіційно зареєстровано 4 тис. 474 випадки інфікування новим коронавіру...

1

Дефіцит овочів та масок: українець у Китаї про ситуацію через коронавірус.

Український студент у Китаї Іван Усевич розповів Фактам ICTV, яка ситуація зараз у країні.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie