Адміністрація Трампа незаконно заморозила військову допомогу Україні – Рахункова палата США.

Адміністрація Дональда Трампа порушила закон, коли заблокувала військову допомогу Україні. Такий висновок зробила Рахункова палата США у своєму звіті, що був опублікований у четвер, 16 січня.

"Ми дійшли висновку, що Адміністративно-бюджетне управління (Білого дому) порушило закон від 1974 року про бюджет Конгресу та контроль за його вилученням. Управління утримало кошти з політичних мотивів, що заборонено законом ", – цитує документ "Інтерфакс-Україна".

Американський регулятор наголосив, що сумлінне виконання закону не дозволяє президенту підміняти власними політичними пріоритетами ті, які Конгрес США втілив у законі. Тож глава держави не має права блокувати використання фондів, прописаних у бюджеті.

Уточнюється, що для тимчасового або постійного замороження фондів президент США має направити спеціальне звернення із поясненнями до Конгресу. Адміністрація Трампа такого звернення не направляла.

Як повідомляв 5.UA, 19 вересня 2019 року Палата представників американського Конгресу ухвалила закон щодо $250 млн оборонної допомоги Україні. Перед цим адміністрація Дональда Трампа спочатку затримала, а потім розблокувала кошти з програм зміцнення оборони та безпеки України, фінансування яких було затверджено у бюджетах Держдепартаменту і Пентагону.

Новини по темі

У Білорусі ОМОН вискакує на протестувальників зі швидких.

Білоруські силовики використовують машини швидкої допомоги, щоб виловлювати протестувальників.Про це повідомив журналіст Роман Васюкович в ефірі "Настоящего времени"."Білоруси почали побоюватися машин швидкої допомоги, тому що тепер у них можуть з...

1

Цепкало заявив про формування фронту мобілізації білорусів проти Лукашенка.

Громадян закликали боротися за збереження національного суверенітету Білорусі, демократії та свобод.

1

Фальсифіковані результати і безпрецедентний опір з часів Незалежності – протести в Білорусі очима світових медіа.

Події в Білорусі прикували увагу світової преси. Президентські вибори з очікуваним переобранням «останнього диктатора Європи», численні порушення і репресії проти опозиційних лідерів та активістів, розгін демонстрацій силовими методами, тиск на ка...

1

Канарські острови ввели безкоштовне страхування від COVID-19 для туристів.

Канарські острови ввели розширену страховку, яка покриває більшість ситуацій, пов’язаних з COVID-19.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie