Мольфари передбачили Україні нового лідера і розкол Росії.

Українські мольфари (карпатські знахарі) пророкують розкол Росії і нового політичного лідера в Україні, правда ситуацію на Донбасі це не вирішить.

Про це йдеться в матеріалі ТСН.

Магдалені Мочіовскі, яка називає себе сучасною мольфарка, заглядає в майбутнє крізь джерельну воду, на яку капає віск від свічки. У ритуалі використовує цвях – каже, він давній, мольфарскій, зі спеціального металу, і заряджався 33 дня в дереві, в яке не раз била блискавка.

Популярні новини зараз

 • Рік бика: що передбачав Нострадамус на 2021 рік
 • У Зеленського знайшли спосіб повністю виключити можливість подачі води в Крим
 • Медики назвали групи людей, яким не страшний коронавірус
 • Прогнози віщунка дає невтішні. За її словами, світ чекає економічна криза. Магдалена додає, що карантин буде обурювати людей у всьому світі і призведе до проблем з економікою:

  “Бачу бунт у всьому світі і не тільки в Україні. Тому що народ – НЕ пес, народ не можна загнати в будку. Бачу величезний світова економічна криза в усьому світі”.

  Віщунка каже, що ситуація на Донбасі поки не зміниться: “На жаль, кінець війни ще не близький, але бачу далі поліпшення України в сфері війни. Ми потихеньку будемо відвойовувати наші території”.

  Росії, за її словами, слід готуватися до великих змін. І про це говорить не тільки Магдалена.

  “Якщо Україна стане вільною, то я думаю, що ми побачимо дуже скоро розвал нашого великого сусіда. Розвал на маленькі князівства і занепад”, – говорить мольфар Стефан Овен.

  “Він (Путін, – ред.) Не сам піде. Там будуть зміни. На політичній арені. Замінять його”, – говорить Магдалена.

  У політичному житті України також очікуються зміни. Тут віщуни інтригують: хтось покладається тільки на вищі сили, а хтось припускає – найближчим часом в Україні з’явиться новий молодий політик, який виведе Україну з політичної та економічної кризи. А допомагати йому буде невідома жінка.

  “Цю людину ніхто не знає. Ця людина випливе нізвідки. Ця людина очолить рух певного кола людей і ця людина буде сприяти тому, щоб ситуація в Україні покращилася. І щоб ми нарешті, колись, завершили цю війну”.

  “Двоє людей молодих. Ці молоді люди поставлять цю Україну на ноги. Якась ще жінка”.

  Нагадаємо, 12 лютого вступив у свої права Білий Металевий Бик. Бик займає друге місце в китайському зодіаку. 12 тварин зодіаку слідують в наступному порядку: Щур, Бик, Тигр, Кролик, Дракон, Змія, Кінь, Коза, Мавпа, Півень, Собака і Свиня. Китайський зодіак заснований на 12-річному місячному циклі. Раніше НАРОДНА ПРАВДА розповідала про те, що передбачав на 2021 великий Нострадамус.

  Відзначимо, відомі провидці Вольф Мессінг і Ванга в різний час також робили передбачення на Рік Бика за східним календарем, в яких говориться про війни, хвороби та навіть небезпечний астероїд.

  Народна Правда

  «Народна Правда» - останні новини України сьогодні. Головні події політики, економіки, суспільства. Свіжі новини дня, аналітика подій в Україні та світі онлайн читайте на Народній Правді

  https://narodna-pravda.ua/

  Новини по темі
  Акція під Офісом Президента «Справедливість Стерненку — справедливість усім!».

  Акція під Офісом Президента «Справедливість Стерненку — справедливість усім!».

  Стерненку - волю! За крок до суддівського Майдану? - «Невигадані історії».

  Стерненку - волю! За крок до суддівського Майдану? - «Невигадані історії».

  "Подарунок" на 23-тє. Чому обвинувальний вирок Сергію Стерненку оголосили на день російської армії? 7 років та 3 місяці за гратами. Хто насправді стоїть за цим суддівським рішенням? Стерненку – волю! Хто і за що вийшов на акції протесту у містах У...

  Колона активістів запалила фаєри та прямує до Венедіктової.

  Колона активістів запалила фаєри та прямує до Венедіктової.

  Активісти, які підтримують Сергія Стерненка, запалила фаєри та прямує до Офісу генпрокурора. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

  Офіс генпрокурора закидують фаєрами, чути вибухи

  Офіс генпрокурора закидують фаєрами, чути вибухи

  Активісти прийшли до Офіс генпрокурора та вимагають відставки Ірини Венедіктової. Люди закидують будівлю фаєрами та пітардами. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

  Акція під Офісом Президента «Справедливість Стерненку — справедливість усім!» Вимоги.

  Акція під Офісом Президента «Справедливість Стерненку — справедливість усім!» Вимоги.

  Вакцина від коронавірусу - Що таке променева терапія? - ФОРМУЛА ЗДОРОВ’Я.

  Вакцина від коронавірусу - Що таке променева терапія? - ФОРМУЛА ЗДОРОВ’Я.

  Нарешті! На Львівщині стартувала вакцинація від COVID-19 Знищити пухлину. Які можливості сучасної променевої терапії? І безпека, і прибутки. Як у пандемію зберегти здоров’я працівників та бізнес? З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися ...