Нападник київського "Динамо" Назарій Русин записав в Instagram звернення до журналістів.

Футболіст молодіжної збірної України закликав всі спортивні групи не поширювати інформацію про те, що він підхопив COVID-19 на весіллі.

"Всім журналістам і футбольним групам. Ми святкували весілля 21 липня. Перший ПЛР-тест, який був мною зданий 30 липня, був негативним. Прошу не розміщувати неправдиву інформацію", – написав Русин в сторіз.

Як повідомляв OBOZREVATEL, київське "Динамо" офіційно поінформувало, що у Русина та його партнера по кімнаті на базі клубу Романа Вантуха діагностовано COVID-19.

Русин 21 липня в передмісті Львова відгуляв весілля, одружившись на своїй давній подрузі Марії.

Новини по темі

«Шахтар» у неймовірному матчі втратив очки із «Зорею» .

Донецький "Шахтар" зіграв унічию 2:2 на виїзді в матчі із луганською "Зорею". Відзначилися Кочергін та Юрченко у господарів та Марлос і Кривцов у гостей."Зоря" видала просто неймовірний перший тайм. Точні, швидкі передачі в розріз, неймовірний пр...

1 1

«Шахтар» не зміг обіграти «Зорю» у Запоріжжі

Команди розійшлися миром в центральному матчі туру УПЛ.

2

Зоря відібрала очки у Шахтаря в центральному матчі туру УПЛ.

"Гірники "не змогли перемогти на "Славутич Арені".

4

«Шахтар» врятував нічию iз «Зорею» в матчі туру в УПЛ.

Поєдинок вперше після початку карантину пройшов з глядачами

3 1

Добротвірська спортивна школа відзначила півстолітній ювілей.

19 вересня у селищі Добротвір Кам’янка-Бузького району з нагоди 50-річчя створення спортивної школи відбулась ХІХ Регата – змагання з веслування на байдарках та каное. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

10

Красніков розповів, що купив Ахметов для Луческу

Відомий функціонер дав відверте інтерв'ю

4 1

Рекорд АПЛ і розгром: нападник Тоттенхема забив чотири голи з чотирьох передач партнера.

Сон Хин Мін і Гаррі Кейн продемонстрували неймовірне взаєморозуміння.

1

Українські красуні виграли чемпіонат Європи з фітнесу.

Турнір проходив в Іспанії

3 10

Сон Хин Мін зробив покер у матчі із «Саутгемптоном» .

У матчі 2-го туру англійської Прем'єр-ліги "Саутгемптон" приймав "Тоттенгем Хотспур". Зустріч пройшла на стадіоні "Сент-Мері" в Саутгемптоні і завершилася перемогою гостей з рахунком 5:2.На 32-й хвилині зустрічі рахунок відкрив нападник "Саутгемпт...