УНІАН

«УНІАН» - читайте ТОП-новини політики в Україні та світі, найостанніші політичні новини від інформаційного агентства УНІАН.

https://unian.ua/

День чоловіків: коли і як відзначаємо в 2021 році

Коли день чоловіків 2021 / фото ua.depositphotos.com

Коли день чоловіків 2021 / фото ua.depositphotos.com

День чоловіків далеко не такий популярний, як Міжнародний жіночий день, але не менш важливий. Чоловіки, як і всі люди, потребують підтримки, уваги та висвітлення своїх проблем. У листопаді сильна половина людства відзначить аж два "професійних" свята.

Всесвітній день чоловіків: коли відзначається

Всесвітній день чоловіків відзначається щорічно в першу суботу листопада. У 2021 році це 6 листопада . Свято було засноване Михайлом Горбачовим з метою усунення дискримінації чоловіків. Ініціативу підтримала ООН. З 2000 по 2006 рік в день свята вручалася премія видатним чоловікам.

Попри слово "Всесвітній" в назві свята, світової популярності воно не отримало. Дата відома в основному в пострадянських країнах.

Міжнародний день чоловіків: коли відзначається

Міжнародний чоловічий день відзначається 19 листопада . Свято було засноване в 1999 році в Республіці Тринідад і Тобаго з метою боротьби з дискримінацією чоловіків і турботи про чоловіче здоров'я. Свято відзначається майже в 50 країнах світу.

В Україні Міжнародний день чоловіків поки що не дуже популярний. Але це можна виправити. Привітайте знайомих і рідних чоловіків зі святом і зробіть їм подарунок – їм буде дуже приємно.

Красиві привітання з Днем чоловіків ми публікували раніше.

Вам також може бути цікаво:

Автор: Катерина Пулатова

Новини по темі
Брифінг 02.12.2021 Михайло Волинець

Брифінг 02.12.2021 Михайло Волинець

Брифінг народного депутата України Михайла Волинця Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Арсеній Пушкаренко

Брифінг 02.12.2021 Арсеній Пушкаренко

Брифінг народного депутата України Арсенія Пушкаренка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Росія лякає наступом: які шанси на перемогу України у двобої з окупантом, VETERANO блог.

Росія лякає наступом: які шанси на перемогу України у двобої з окупантом, VETERANO блог.

Багатьох українців цікавить, як діяти, якщо Росія піде в наступ. Однак першочергово треба заспокоїтися, адже нерви й паніка ще ніколи не давали позитивних результатів, а лише негативні. ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал ...

У  «Слузі народу»  є проблема з голосуванням, – депутатка Василевська-Смаглюк.

У «Слузі народу» є проблема з голосуванням, – депутатка Василевська-Смаглюк.

Верховна Рада остаточно ухвалила проєкт закону про державний бюджет України на 2022 рік. Підтримали документ 215 нардепів від "Слуги народу". Читати на сайті:

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Остапенко

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Остапенко

Брифінг народного депутата України Анетолія Остапенка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Андрій Богданець

Брифінг 02.12.2021 Андрій Богданець

Брифінг народного депутата України Андрія Богданця Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: