Кілограм креветок коштує 500 гривень

— Креветкові ферми побачили в прибалтійських країнах. Ідея здалася цікавою. До того ж конкурентів в Україні немає, — розповідає 42-річний Василь Никифорович, менеджер ферми у селі Леляки Жмеринського району Вінницької області.

Вона почала працювати два роки тому. Знаходиться в приміщенні старої хутряної фабрики. У бізнес вклали майже 2,5 млн євро. Ферму обслуговують 35 працівників.

— Закуповуємо мальок у Малайзії, доставляють літаком. Після акліматизації запускаємо в наші резервуари з морською водою. Вона підігрівається до 29–30 градусів. Креветка росте до товарного вигляду п'ять-шість місяців. Кілограм коштує 500 гривень. Ми креветки не морозимо. Зараз переважно всю продукцію скуповують вінницькі ресторани. Щотижня продаємо від 50 до 100 кілограмів.

Креветки потребують особливих догляду та умов. У резервуари з водою постійно подається кисень. Три-п'ять хвилин без нього — і креветка гине. Зробили сонячну електростанцію, щоб не було перебоїв з електрикою. Корм розробляли самостійно. Запрошували спеціаліста з Філіппін. Це значно здешевило виробництво. Щоб виростити кілограм креветок — до 36 штук, потрібно чотири кілограми корму. Одна креветка з'їдає від 111 до 177 грамів.

В Україні вигідно відкривати креветкові ферми в південних областях — Херсонській, Миколаївській, Одеській. Там є морська вода, більше сонця.

— Маю креветкову ферму в селі Віта-Поштова під Києвом. Вирощую 100–200 кілограмів. Згодом планую вийти на більші об'єми, — каже 47-річний Любомир Гайдамака. — Великі ферми можна відкривати там, де в достатній кількості є морська вода. Креветок тоді можна вирощувати навіть просто неба. Раз на пів року чую про те, що в якомусь із регіонів починають вирощування ракоподібних. Але реально української креветки у промислових масштабах досі немає на ринку. Мінімальні інвестиції в такий бізнес— 120 тисяч доларів. Щоб ферма мала прибуток, потрібно щороку продавати не менше 20 тисяч тонн креветки. Кілограм має коштувати 700–800 гривень. У Таїланді на фермі кілограм пропонують по сім-одинадцять доларів (170–270 грн. — ГПУ), залежно від розміру креветки. В Європі — 50 євро. Це понад 1300 гривень.

Я тричі їздив на навчання до Кореї і Таїланду. Працював там на подібних фермах, вивчав технологію. Двотижневе стажування коштувало більше 10 тисяч доларів. Планую організувати навчальний центр на своїй фермі.

Новини по темі

Ціни піднімають усі — від торговельних мереж до невеликих базарів.

 Головна причина подорожчання продуктів паніка. Люди скуповують крупи, борошно, цукор. Звісно, що торгівля не збирається просто спостерігати за ажіотажем, а швидко піднімає ціни. Цей процес зупинити не можливо. Така ситуація повторювалася пі...

1

Заробітчани на час карантину змінюють роботу

 До карантину працював у магазині побутової техніки. Його закрили, залишився без роботи. Але всього на два дні, каже 27-річний Сергій Левченко. Живе в польській столиці Варшаві. Побачив, що в службу доставки набирають людей. Треба возит...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie